Rita Ora vishet kuq e zi .

Ylli-1

Etnoshqiptar
Publikuar: 15:24 / 12.11.2014

rita-ora-vishet-kuqezi-foto_hd.jpg


Rita Ora vazhdon të joshë vëmendjen e mediave dhe fansave me çdo veshje të saj.

Në një paraqitje të fundit në publik këngëtarja britanike me origjinë shqiptare ka vendosur të kombinojë ngjyrat e flamurit shqiptar.

Dhe, si në çdo paraqitje të saj, ajo shkëlqeu edhe kësaj here.

Rita në këtë paraqitje ishte e shoqëruar nga i dashuri i saj Ricky Hilfiger.

Kujtojmë se e kuqja është një prej të preferuarave të Ritës, e cila vazhdimisht sjell kombinime të kësaj ngjyre. /Telegrafi/


rita0(1).jpg

rita2(2).jpg
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Rita Ora vishet kuq e zi .

kapelen e ka vishnje ama lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: Rita Ora vishet kuq e zi .

Edhe une vishem kuq e zi por s'dal ne lajme...eh dreq o pune :p
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Rita Ora vishet kuq e zi .

Unë sot paskam në trup nuanca të kuqe , bëjeni lajm, bëjeni u thashë!

:D
 
Top