• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Rikthim i futbollit ne 8 maj!

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Futbolli-ne-zi-640x375-1-1.jpg
Një tjetër shtet vendos rikthimin e futbollit me 8 maj

Ishujt Faroe ishin shteti i parë që zyrtarizuan rinisjen e futbollit në muajin maj, por menjëherë pas vendit të vogël në Europë, ka ardhur zyrtarizimi edhe nga Koreja e Jugut që bën të ditur rikthimin e futbollit në këtë shtet në datën 8 maj.
Federata ka njoftuar se kanë marrë një vendim dhe të gjithë kampionatet e meshkujve në këtë shtet do të fillojnë në 8 maj, përcjell GazetaBlic.
 
Last edited by a moderator:

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Eshte sport qe bashkon njerzit, bashkon kombe, shpeton femijet nga rruga, u jep shendet dhe u fal shume dashuri.
E vertet mos te ishte gjith ai biznes mbrapa...
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
@ZHIGO po cke mo cke qe me ve dislike cfaj kam une qe se kuptoj ...ncncnc ... :)
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Sepse e shikon si biznes dhe jo si pasion. Simple, no?
Sepse eshte biznes dhe jo vetem aq por sa njerez ven baste e humbin ckan me kto lloj sportesh e nderkohe sportistet marrin aq sa smeritojne...
Pasion eshte kur ska fitim por kenaqesi dhe vertetesi ..kam idene qe shumica lozen ne tavoline e pastaj ne fushe...simple,no!
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Jana esht thjesht passion .nje knaqsi shum e madhe sepse n futboll ka te gjitha emocionet brenda . Psh emocioni me i madh i knaqesise esht mur humb interi i @Dorina 🤣🤣
(P.s doro futi nje disss se u bo koh ) 🤣🤣🤣
Cemocion ka xheloz?
Une tvetimin moment emocioni ne futboll e kam ndjere ndeshjen me serbine... por emocioni im
ishte atdhetari me sh se sport
 

Xhelozi

😎😎😎
Cemocion ka xheloz?
Une tvetimin moment emocioni ne futboll e kam ndjere ndeshjen me serbine... por emocioni im
ishte atdhetari me sh se sport
Shiko jana un jam fans i milanit qysh n djep dhe un t pakten e ndjek ne cdo ndeshje si fitore barazim apo humbje te jep nje tip emocioni i mir apo i keq qofte ai perderisa quhet skuadta e zemren sepse ke nje tip lidhje shpirterore me at skuader. Sepse kte e quaj skuadra e dyte mbas shqiperise per nga ana e sportit profesional.
 

ZHIGO

wish me well...
Shiko jana un jam fans i milanit qysh n djep dhe un t pakten e ndjek ne cdo ndeshje si fitore barazim apo humbje te jep nje tip emocioni i mir apo i keq qofte ai perderisa quhet skuadta e zemren sepse ke nje tip lidhje shpirterore me at skuader. Sepse kte e quaj skuadra e dyte mbas shqiperise per nga ana e sportit profesional.
Te dhjefsha "Kakan" ene mos bofshi hajer si ekip 😆

Mos u lodh kot, po munohesh ti tregosh shpirtgurit se ça a dashnia 😆

@Dorina fuck Inter i 2010 🤣
 

ZHIGO

wish me well...
Sepse eshte biznes dhe jo vetem aq por sa njerez ven baste e humbin ckan me kto lloj sportesh e nderkohe sportistet marrin aq sa smeritojne...
Pasion eshte kur ska fitim por kenaqesi dhe vertetesi ..kam idene qe shumica lozen ne tavoline e pastaj ne fushe...simple,no!
Lexoje pak veten, "Pasion eshte kur ska fitim por kenaqsi dhe vertetsi" Dmth, ne si sportdashes, ku kemi fitimin?

Pikerisht aty, pasionin.

Sidomos kur rraset petlla ne minuten e funit te kohet shtes 😌

Pyti pak Milanisat per finalen me Liverpoolin 😆 I shajt ai qe thote gje per finalen e Bayernit me Man utd 🤣
 
Last edited:

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Lexoje pak veten, "Pasion eshte kur ska fitim por kenaqsi dhe vertetsi" Dmth, ne si sportdashes, ku kemi fitimin?

Pikerisht aty, pasionin.

Sidomos kur rraset petlla ne minuten e funit te kohet shtes 😌

Pyti pak Milanisat per finalen me Liverpoolin 😆 I shajt ai qe thote gje per finalen e Bayernit me Man utd 🤣
E kote me fol me tifozet...
Terhiqem nga kjo teme perseri pa kuptuar asgje..
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Juvja edhe nese sfiton i gjen menyrat per te fituar, kot se ka marre emrin Rubentus lol
Ja nje shembull thuaju ketyre siper pra qe luhet para ne tryez e pastaj zbritet ne fushe ...se kete po ju them ka kohe..
 
Top