• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Republika e Moldavisë heq vizat për shtetasit shqiptar

legjenda

Tetova
Të gjithë ata qytetarë të cilët dëshirojnë të udhëtojnë drejtë Moldavisë, tashmë kanë mundësi të lëvizin pa vizë.
Në një njoftim për shtyp, Ministria e Punëve të Jashtme e Republikës së Shqipërisë informon se duke filluar nga data 31 korrik 2015, shtetasit shqiptar mund të udhëtojnë pa vizë në Republikën e Moldavisë, duke qëndruar deri në 90 ditë, gjatë një periudhe 6 mujore
http://www.flurudha.com/
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Republika e Moldavisë heq vizat për shtetasit shqiptar

O bashin hajr o burra per moldavi tash mqs asht edhe ftoht :p
 

Aver

VIP
Titulli: Republika e Moldavisë heq vizat për shtetasit shqiptar

Sa po ju xhelozoj juve te skiperise pas ketij lajmi. Jeta per ju paska qene.

Apo nuk ka Moldavia produktivitet te larte te rendimentit te pjeshkes.
 
Last edited:
Top