Pyetje - pergjigje te ndryshme...

Piva, por sikur ma prishi x dhe tash pi uje.Ti ke ngrënë drekë?
 
mire, si çdo ditë.


cbere diçka te bukur sot?
 
Kam bere oferta, porosi, per punën e dytë qe kam, se u be disa ditë qe sjam marre, dhe kam programuar nje alarm, gati per nesër.

çfarë lexon tash?
 
Jam duke bere nje trajnim aktualisht..qe po ma merrë shpirtin...se fle vone..dhe zgjohem heret qe te mbaroj detyrat...futemi ne zoom ne oren 22:30 😩

Ti fle heret gjumashi?
 
Une fle pas orës 1 dhe zgjohem ne ora 5:30

Nesër mendojë te fle pak ke shume, por te shikojmë.
(Nick e kam vendos ne 2001-2002, kur nuk flija fare)

Si je me gjumin ti?
 
Nje here kam fjetur 16 orë hahahah.
Mu desh një kohë të kuptoja ku jam. hahahaaha.
Rash te fle ne ora 16:00 dhe u zgjova ditën tjetër ne ora 8 hahahahah


Ëndërron shpesh?
 
Te shtunën, paradite me qet mbasdite punë, të djelen si zakonishte, ne mëngjes pak punë, pastaj me familjen. shpresojë te na mbajë koha.


Keni ndërtuar gardërobën?
 
Si kohe jevgu, shi, diell dhe ere lol.


Këtu akoma, do dhe pak kohë.


Do shkosh me pushime këtë vite?
 
Nje lloje, mendojë te levize. Jam ndërmjet Greqi ose Turqi.


Levize me makinë?
 
Leviz

C’fare tipi / je .. jeni ne pergjithesi ne shoqeri ?

- Dipllomati
- Therapisti
- Planifikuesi
- Paguesi
 
nga te gjitha nga pak.


E pive kafen?
 
nje po,po mendoj per dyten. :p
ne cfare ore e hape syrin sot mjes? :p
 
Sot ne ora 06,45 :)

Fjeta pak me shume, se ashtu nuk eshte se kam shume pune. Do e marre shtruar :D


Si e ke diten sot?
 
Per pak do iki se kam pune,por i shalla arrije te le ushqimin gati per dreke para se te ik,me pas shohim per pasdite.
Punon me 8 oresh apo ke punen tende dhe ke orar te lire?
 
Tek puna e pare, nuk kam orar, se eshte veshtire, te rrish ne turizem 8 ore,
puna e dyte, eshte puna ime private, aty, punoje sa kam deshire :D por me rendesi punen e bej.


Cplane ke per fundjave?
 
Planin te shkoj deri ne park ahahhahaha.
nuk kam,
planifikoni ditet kohen pergjethsisht?
 
Planifikojë gjërat nëpër gjithësi, jo ne detaje.


Ke bere diçka për drekë?
 
Mendojë ndonjë sallate, por të shikojë çfarë do dali.


Te vi nga ty për drekë?
 
Une zgjohem heret, por kur zgjohen, vin vetë.
nese sme shikojnë me bejn 3 here ne dite ne telefon.


Mbaruan punët e rrugës?
 
Back
Top