• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Pyetje - pergjigje te ndryshme...

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Me duken dite te veshtira, here dite tmira, dite meditimi etj etj
Cilin nga aplikacionet ne celular e perdor me shume per komunikim?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Viber, telegramin dhe whatsappin shume me pak
Cfare ju ben te qesheni me shume brenda shtepise?
 

Darius

DENY IGNORANCE
Po, nje shok, tip qe nuk e mbledh shtepia. I kam thene 100 here qe flasim ne telefon, por mos te takojme sepse rrezikojme ato qe kemi ne shtepi, por a kupton guri? 🤣

Mendon qe rrezikojme te kthehemi ne pertace, kur te rifillojme aktivitetin normal ?!
 

Darius

DENY IGNORANCE
Ti te ve perballe karrikes elektrike 😬🤣
Me pelqejne mollet jeshile, sepse kane nje shije te forte dhe te fresket, me duken plot jete 👌🏻

@MrsA ...kam fjetur aq shume, aqsa po me shqeteson 😬

Fruti qe te pelqen me shume ?!
 

BlackPantera

Somewhere over the rainbow🌈
Ato 30-60 minuta i bera rehat me than te drejten
Playlist me old rap 😍 me sjell direkt ne vend

@Darius skam nje te preferuar
Varet si mkap truri ne ate moment 😅 dhe eshte gje e rall te kapi

Si e pin kafen?
 
Top