Puthje lezbike në “Grande Fratello 12”

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
54135.jpg
Episodi i katërmbëdhjetë i “Grande Fratello 12” ka mbajtur të gjithë në ankth, më shumë se cdo herë tjetër. Rudolf, një nga banorët ka sulmuar organizatorët e spektaklit dhe prezantuesen, Marcuzzi dhe pastaj lë shtëpinë. Chiara dhe Floriana pas debateve të shumta midis tyre përfundojnë në shtrat duke u puthur me njera tjetrën, gjë që ka lënë me gojë hapur të gjithë. (er.cu/BalkanWeb


54134.jpg


54133.jpg


54132.jpg

Buonxhorno shpirt te doli gjumi LOL

54138.jpg
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Pe: Puthje lezbike në “Grande Fratello 12”

ahahhaa sot qe nuk e pash un u puthen kto ?
kto te cmendura jan ahahha
 
Last edited by a moderator:

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Titulli: Puthje lezbike në “Grande Fratello 12”

aha adelina e kan ber per inat tat doje me pa spektakel ti e :):).Mire e kan ber qefin vetes po i bejn , ishalla tek episodi tjeter bejn seks ::):):)
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Pe: Puthje lezbike në “Grande Fratello 12”

Mir ti po une e kupton ti ca kam humb qe si kam par live :( :(

hahaha shife online se do jen bo 1000023329439238482349 video per kto te mencmet XD
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Pe: Titulli: Puthje lezbike në “Grande Fratello 12”

aha adelina e kan ber per inat tat doje me pa spektakel ti e :):).Mire e kan ber qefin vetes po i bejn , ishalla tek episodi tjeter bejn seks ::):):)

ahahhahhaa po praaa :D per inatin tim
se mos kam pun tjeter un
 
Top