• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

PSG e gatshme të lërë Neymar të largohet

N0

Ding Ding!
Neymar-1034369.jpg


Nëse deri më tani, pavarësisht të gjitha spekulimeve për të ardhmen e Neymar, pozicioni i Paris Saint-Germain (PSG) ishte se ai nuk do të linte yllin brazilian të largohej, por situata ka ndryshuar në klubin parizien. Sipas gazetës ‘L’Équipe’, PSG është e gatshme të lërë Neymarin që të largohet nëse vjen një ofertë tunduese.

Në javët e fundit, Neymar u ka thënë njerëzve të besuar të tij se e ka të vështirë të vazhdojnë te PSG. Me rikthimin e Leonardos si drejtor sportiv, duket se gjërat do të fillojnë të lëvizin në PSG.
Gjërat për Neymar nuk kanë shkuar edhe aq mirë, lëndimi në kavilje, humbja në Kupën e Francës dhe akuzat për përdhunim kanë bërë që situata mes tij dhe klubit të agravohet dhe largimi i tij tashmë është një opsion mëse i realizueshëm.

Balkanweb.com
 

N0

Ding Ding!
Boll bere like po hudh noi lajm te ri. lol
 
Top