Pse disa femra mbesin beqare?

Studime të bëra ndër kohë kanë treguar se meshkujt inteligjentë lidhen me femra që i konsiderojnë më pak inteligjente se ata. Gjithçka e konfirmuar nga rezultatet e kërkimeve rreth kësaj fushe.
E kundërta ndodh me femrat që i duan meshkujt inteligjentë jo injorantë. Pasoja e kësaj çështjeje është se këto femra mbesin beqare!

Ato nuk duan partner që të kalojnë shumicën e kohës së tyre duke mbështetur partnerin, duke e shtyrë për më shumë,duke i mësuar gjithçka.

Kjo sepse kjo kategori femrash janë shumë ambicioze dhe të afta t’ia dalin vetë për çdo gjë në jetë.

noa.al
 
se dun barati gjinore e per aq koh sa burrat si lejn me shku me punu ndertim me bajt thesine cimentos nkrah neper skela ne kat 15 se qujn te denje ate mashkull me nda jeten me te :p
 
Studime të bëra ndër kohë kanë treguar se meshkujt inteligjentë lidhen me femra që i konsiderojnë më pak inteligjente se ata.
Zgjedhje idiote 😅 qe tregon per te njemijen here se sa pak inteligjent jan meshkujt 😝

Te ishin vertet te mencur, do kerkonin nje femer me te zgjuar se to per te bashkpunuar ne cdo gje... per te prekur nivele te paeksploruara diturie 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 
Deri diku jam dakort......... Seksi femer eshte me i zgjuar se seksi mashkull
por ne meshkujt kemi nderi te jemi te privilegjuar :D se bejme per vete nji te zgjuar e bejme si duam ne :D
 
Se duan aventura besoj une🤐


Por ka dhe nga ato te mirat dhe serioze, qe nuk kane gjetur shpirtin binjak akoma😊
 
Se duan aventura besoj une🤐


Por ka dhe nga ato te mirat dhe serioze, qe nuk kane gjetur shpirtin binjak akoma😊
ma sygjero njanen......... te betohem po sja nderrova me njihere................... Mbiemrin mbiemrin mos tju shkoje mendja per keq
 
Disa dashurohen me te gabuarit!
disa preferojne thjesht ,o te duhurin sipas endrrave tyre,ose me mire vetem ne lirine e tyre.
Disa nuk duan,se nuk eshte e lehte te fusesh dy kembet ne nje kepuc.
Eshte gabim cdo kush qe familjen e konsideron` loje`,argetim apo dicka e lehte!
No,familja don dashuri pa kushte,perkushtim te perditshem e sakrific te pa lodhshme!
Nese je gati per keto,atehere e fut ne program martesen.
 
1-Sepse duan vete😝

2-Nese s'duan vete dmth qe nuk gjejne mashkullin ideal sipas standarteve te tyre


3-Nese e gjejne por nuk do mashkulli dmth qe ato vete nuk jane ne standartin e mashkullit🤣😝

4-Te jesh beqare nuk do te thote qe je vetem.Ka sa te duash cifte qe bashkejetesen e kane zgjedhur si menyre jetese


5-Arsyeja e fundit, kryesore dhe me e rendesishmja-
Meshkujt e mire jane gjithmone te zene ose thene ndryshe-Bari i komshiut eshte gjithmone me i bukur dhe jeshil se sa yti🤣
 
Top