Projekti " Liber me Krijime"

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Pershendetje te gjithve ,
Doja tju beja me dije te gjitheve ne lidhje me projektin me te ri te ndermarr nga Forumi Virtual
Sic edhe e keni vene re ,se fundmi shume antare kane kontribuar per botimin e nje libri , i cili do kete ne permbajtjen e tij vetem shkrimet e cdo antari qe ka krijuar brenda FV.
Fillimisht perpara se te nisim me kontaktet mbi vleren sa do kushtoj i gjithe projekti, duhet ti marrim leje secilit krijues per botimet e tij.

Nese jane dakort te perdoren apo jo?
Gjithashtu krijimet do jene nen siglen e anonimatit virtual edhe ne liber.

Po rendis gjithe autoret nder vite por qe edhe jane pjese perberese ende sot e ketij formati

@SaD , @kitrra 123 , @Endrra , @Nicktjeter , @Vvetoni , @Arfenilla , @LeVoyageur , @Soulmind , @Jetmira , @Milanisti , @jana80 , @lovely , @DeliriumMind , @Fly , @NeVertiti , @Fiore , @Levina , @Didi , @Loyalty , @ZHIGO , @Desa , @Frank

PS: Renditja eshte rastesore dhe nese kam harruar dike, kerkoj ndjese , por sigurisht me informoni dhe do shtohet emri.

Kjo teme do sherbej vetem per aprovim e jo per qellim tjeter.

Faleminderit dhe uroj te jemi te gjithe bashke ne kete projekt :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Suksese :)
Do ju lutesha qe krijimet e mia te mos perfshihen. Faleminderit :)
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Perlat e mia origjinale duhet me patjeter te jene aty.
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Per aq pak sa kam shkruajtur... ok
Ta kisha dit do kisha derguar gjera me te embla haahaha
Ps: jam pro
 

Marla

Themelues i Forumit
Suksese :)
Do ju lutesha qe krijimet e mia te mos perfshihen. Faleminderit :)

Kini kujdes te drejten e autorit Soulmind pershembull do ju hudhe ne gjygj nese e publikoni :D

Edhe 1 kuriozitet tjeter imi

Nese do publikohet dmth do shitet nese do shitet te ardhurat nga libri do i jepni bamiresi per te prekurit nga termeti apo thjesht neper xhepat tuaj?
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Kini kujdes te drejten e autorit Soulmind pershembull do ju hudhe ne gjygj nese e publikoni :D

Edhe 1 kuriozitet tjeter imi

Nese do publikohet dmth do shitet nese do shitet te ardhurat nga libri do i jepni bamiresi per te prekurit nga termeti apo thjesht neper xhepat tuaj?
Pse e kthen ne politik?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Doni me na be shkrimtar me zor ;) jam pro nese pranon te beje dikush nje recension te mire se ndryshe na shkoi fytyra :p
Do behet cdo gje hap pas hapi, patjeter qe do kete edhe redaktim nga profesionist :)
 

Abisi

Larguar✌
Pershendetje te gjithve ,
Doja tju beja me dije te gjitheve ne lidhje me projektin me te ri te ndermarr nga Forumi Virtual
Sic edhe e keni vene re ,se fundmi shume antare kane kontribuar per botimin e nje libri , i cili do kete ne permbajtjen e tij vetem shkrimet e cdo antari qe ka krijuar brenda FV.
Fillimisht perpara se te nisim me kontaktet mbi vleren sa do kushtoj i gjithe projekti, duhet ti marrim leje secilit krijues per botimet e tij.

Nese jane dakort te perdoren apo jo?
Gjithashtu krijimet do jene nen siglen e anonimatit virtual edhe ne liber.

Po rendis gjithe autoret nder vite por qe edhe jane pjese perberese ende sot e ketij formati

@SaD , @kitrra 123 , @Endrra , @Nicktjeter , @Vvetoni , @Arfenilla , @LeVoyageur , @Soulmind , @Jetmira , @Milanisti , @jana80 , @lovely , @DeliriumMind , @Fly , @NeVertiti , @Fiore , @Levina , @Didi , @Loyalty , @ZHIGO , @Desa , @Frank

PS: Renditja eshte rastesore dhe nese kam harruar dike, kerkoj ndjese , por sigurisht me informoni dhe do shtohet emri.

Kjo teme do sherbej vetem per aprovim e jo per qellim tjeter.

Faleminderit dhe uroj te jemi te gjithe bashke ne kete projekt :)
Jo!
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Kini kujdes te drejten e autorit Soulmind pershembull do ju hudhe ne gjygj nese e publikoni :D

Edhe 1 kuriozitet tjeter imi

Nese do publikohet dmth do shitet nese do shitet te ardhurat nga libri do i jepni bamiresi per te prekurit nga termeti apo thjesht neper xhepat tuaj?
Kur te kesh nje shkrim dhe te marresh pjese ne liber do te te them ke veshi % qe merr ti nga shitja kolosale qe do behet.
 

Marla

Themelues i Forumit
Kur te kesh nje shkrim dhe te marresh pjese ne liber do te te them ke veshi % qe merr ti nga shitja kolosale qe do behet.

Jo ke veshi se do te akuzojne :D

Se kapet idene time se sdu te dal kshi si dele zeze. Suksese!
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
@Lucifer libri do jete me vetfinancim dhe jo per shitje,por ne duart e antareve.
Me shume detaje do jepen hap pas hapi!

Nese do dhuroja dicka do doja te dija se cdo behet me te ardhurat nga shitja e librit kjo e gjitha.

Filantropia eshte gje e mire jo politike.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
E mire na falni. Shume suksese te gjitheve me shume dashamiresi nga une.
Thx :)

Thjesht e kam cilesuar qe cdo gje do jete trasparente dhe do japim info pasi te marrim hapat me rradhe.
Fillimisht te dime se kush pranon e kush jo :)
Por qe nuk do jete ne shitje ....
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Jo ke veshi se do te akuzojne :D

Se kapet idene time se sdu te dal kshi si dele zeze. Suksese!
He se nuk u be nami. Nuk trembemi nga akuza pa baza te shendosha jo. Na eshte regjur lekura me kto gjera .🤪
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Mendojeni dhe shitjen une pershembull do e blija me kenaqesi.
Kane ca kritere kto shtypshkronjat ....
Shtepite botuese sigurisht nuk e marrin persiper :)

Dhe cdo leke edhe nese shitet do kaloj per mirembajtjen apo upgrade e forumit :)
 

Marla

Themelues i Forumit
Kane ca kritere kto shtypshkronjat ....
Shtepite botuese sigurisht nuk e marrin persiper :)

Dhe cdo leke edhe nese shitet do kaloj per mirembajtjen apo upgrade e forumit :)
Tirazhi.

Nese shtoni numrin e kopjeve ulni koston e produktit. Nese prodhoni shume kopje dhe i nxirrni per shitje mund te keni noj lek per upgrade WxPne :D
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Kini kujdes te drejten e autorit Soulmind pershembull do ju hudhe ne gjygj nese e publikoni :D

Edhe 1 kuriozitet tjeter imi

Nese do publikohet dmth do shitet nese do shitet te ardhurat nga libri do i jepni bamiresi per te prekurit nga termeti apo thjesht neper xhepat tuaj?

Haha! Jo mo jo se s'jam aq e keqe. :p

Ky liber eshte per kenaqesi te anetareve dhe fakti qe po pyesin do te thote se do pefshijne vetem ata qe kane deshire te jene pjese! :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top