• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Problem matematikor

Brigadieri

tifoz i cmendur i INTERIT
PROBLEM
Kjo detyre i eshte caktuar
nga nje profesor i
universitetit
te Barcelones, nxenesve te vet.
Problemi
Nje nene ka 21 vjec me
shume se femija i vet,
dhe pas 6 vjetesh femija
do te jete 5 here me i ri
se mamaja.

Pyetja:
Ku eshte babai?

pergjigja del pas 5 min kthjellojeni mendjen tuaj.
 

metiboy

G-lan-G
PROBLEM
Kjo detyre i eshte caktuar
nga nje profesor i
universitetit
te Barcelones, nxenesve te vet.
Problemi
Nje nene ka 21 vjec me
shume se femija i vet,
dhe pas 6 vjetesh femija
do te jete 5 here me i ri
se mamaja.

Pyetja:
Ku eshte babai?

pergjigja del pas 5 min kthjellojeni mendjen tuaj.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ku oshte babai????????? palidhje breeeee
 

Royal

Anëtar i ri
Babai edhte ne varr, sepse eshte i vdekur, per arsye pse pas 6 viteve nena eshte 135 vjet, ndersa babai edhe po te jete me i ri, perseri do te ishte me i vjeter se rekordi i jetegjatesise, perseri do te ishte i vdekur.
Shpresoj te mos jem gabim, pasi u pergjigja nxitimthi
 

mikaela

Antarë i ri
Titulli: Problem matematikor

PROBLEM
Kjo detyre i eshte caktuar
nga nje profesor i
universitetit
te Barcelones, nxenesve te vet.
Problemi
Nje nene ka 21 vjec me
shume se femija i vet,
dhe pas 6 vjetesh femija
do te jete 5 here me i ri
se mamaja.

Pyetja:
Ku eshte babai?

pergjigja del pas 5 min kthjellojeni mendjen tuaj.
[/QUOT

ju lutem me ndihmoni!!! si eshte pegjigja se me duhet patjeter mos me thuaj pas 5 min

---------- Post added at 15:12 ---------- Previous post was at 15:03 ----------

:lexim:
:motor:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Problem matematikor

E keni ne banjo babain duke pare gazeten paloma .
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Problem matematikor

Babai eshte prane femres qe ka lene shtatzene dhe pret lindjen e femijes , madje ndoshta eshte ne maternitet fare.
 

Bardhii

Antarë
Titulli: Problem matematikor

Hartini nese kjo qe ke postuar te duket zgjidhja e duhur.Te lutem spjegoje me qart qe ta kuptojm edhe ne te tjeret.
 
Top