• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Posta e Forumit Virtual

Vinjol

Status offline...... KÇK
Mos kij problem eshte nji komedi italiane
E fanttozi udhetonte ne kohe :)
Sks asgje per tu shqetesuar bukuroshe
 

Xhelozi

😎😎😎
A budall a qa ki me mare... a je tranu a ???
Kisha ne plan me shku ne vlore... me ja nderru Airbeg makines.. dhe deshta me e thirre kte @Bebw . Si thua te pres te pusi i mezinit..... e te vene e ti heqesh breket e hekurta andej nga pilli i sodes
Ose nga kriporja.... mos e vri mendjrn e uruar se do mar dhe nji sharrre hekuri te pres kiçin.kam dhe ka.. caviden yll Mo e vri mendjen
Shendet dhe jete thuaj...
Po shko o vin . Ku po t ndalon? Veq mos e tako andej nga pusi mezini @Bebw se kjo i ka marak gropa .t bjen posht e ske munci me e nxjerr se esht bo pulla pulla tu ra cne cdo puset qe gjen rruges 🤣🤣🤣
 

Bebw

Boço🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
A budall a qa ki me mare... a je tranu a ???
Kisha ne plan me shku ne vlore... me ja nderru Airbeg makines.. dhe deshta me e thirre kte @Bebw . Si thua te pres te pusi i mezinit..... e te vene e ti heqesh breket e hekurta andej nga pilli i sodes
Ose nga kriporja.... mos e vri mendjrn e uruar se do mar dhe nji sharrre hekuri te pres kiçin.kam dhe ka.. caviden yll Mo e vri mendjen
Shendet dhe jete thuaj...
A pika djalin thuaj ,ik o Vinjol mblidh dhit se te paskan shpetuar , mos me cito m lol se nuk me ka hije te prish gojen me ty 😉.Gjithsecili tregon nivelin e vet...hajd te fala Bardhit dhe Vjoles
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Ah moj goca moj Goca :D
sa seriozisht i mermni kto gjerat qe une shkruaj ketu

me lexoni DIcka:

Hyjme kalojme disa caste ketu e dalim e te gjithe shikojme hallet e punet tona :D
@Bebw nuk tjam qep une ty jo PO dil se mke dale para shenjestres

@Vajza ti shkruaj dy fjale e FIksoi mire qe hereve te tjera mos te kena veshtiresi ne komunikim
Vini me te vertete.......... Sic e ceka e me siper thjesht bej 2 a 3 hajgare se sa une skam mbetur me gjet Femer << Nuse ketu>> e as ju jo e jo :D

@Ledia pernime po don me mra aaaaaaaaa
kaq vite su lodhe vec bjer ka me shef
 
Last edited by a moderator:

Bebw

Boço🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
@Bebw nuk tjam qep une ty jo PO dil se mke dale para shenjestres
Si ta kuptoj une kete lol ?
Ps: Une nuk marr asgje seriozisht deri ne momentin kur fillon e tepron me batutat 😉
Pra Vini une kur te fola tek tema andej te fola pa tendenc 😉,per miresjellje ,edhe shakat i pranoj ,i kam pranuar edhe kur e ke tepruar . Ndersa kete me poshte e ke tepruar cik si shume
"A budall a qa ki me mare... a je tranu a ???
Kisha ne plan me shku ne vlore... me ja nderru Airbeg makines.. dhe deshta me e thirre kte @Bebw . Si thua te pres te pusi i mezinit..... e te vene e ti heqesh breket e hekurta andej nga pilli i sodes
Ose nga kriporja.... mos e vri mendjrn e uruar se do mar dhe nji sharrre hekuri te pres kiçin.kam dhe ka.. caviden yll "

Ate ka...caviden yll lol shiko se te eshte ndryshkur nga lagia e tepert .
Kaq e mbylla ketu si mhb ,ti po deshe vazhdo gri sallat ✌
 
Redaktimi i fundit:

Vinjol

Status offline...... KÇK
Si e gjete qe me eshte ndryshk :)
Bravo ke noten 10
 
Top