Portieri i Milanit, Raiola dërgon Donnarumma te Barcelona

donnarumma-gigi-1100x620.jpg

Kur ka mbetur ndeshja e fundit në Serie A, me Milanin që luan fatet e Champions dhe vetëm tre javë nga starti i Euro 2020, e ardhmja e Gigi Donnarumma-s është në dyshim.

Negociatat për rinovimin e kontratës kanë ngecur e pavarësisht interesimit të Juventusit, portieri mund të transferohet te Barcelona.

Menaxheri Mino Raiola ia ka ofruar gardianin katalanasve. Donnarumma do të largohet si lojtar i lirë, ndërsa pretendon pagë 10 milionë euro në sezon.

A2news.com
 
Me që asnjë nuk të ka replikuar po të replikoj unë ☻
Go go ?
inter milan GIF by beIN SPORTS


Lejohen Interistat këtu ☻

Sa për temën mirë e bëri ?
 
Top