• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Plas ‘sherri’ mes Edi Ramës e Blendi Favziut: Kujt i bërtet ti

legjenda

Tetova
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka shfaqur nota nervozizmi përgjatë debatit me drejtuesin e emisionit “Opinion”, Blendi Fevziu në lidhje me pedonalen e Vlorës.Sipas Fevziut, qeverisë i janë dashur katër vjet për ndërtimin e pedonales dhe vetëm kanë shtruar disa rrugica.

Kaq ka mjaftuar, që në studio, kryeministri të shfaqë shenja të theksuara nervozizmi.

Debati:

Rama: Këto janë banalitete

Fevziu: Shikoni shife, kam qenë me Shkullakun këtë javë

Rama: Ti ke gjë zgjedhje ditën e dielë. Konkurron për ndonjë partihttp://botapress.info
 
Top