Pershendetje me kengen...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Didi

C'est la vie.
Titulli: Pershendetje me Kengen...


Pershendes Arfen, Zikun dhe cherin Love.
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me Kengen...

Per veten...
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Dikë..

 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Pershendetje me Kengen...


Arfe.
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

......................

 

My Self

Born To Be Happy
Re: Pershendetje me Kengen...


Per erinnnnn :D
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Për dikë që e kam shumë xhan.. :)

[video=youtube;LZfb_y-NNV0]http://www.youtube.com/watch?v=LZfb_y-NNV0[/video]
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Pershendetje me Kengen...


Per Endrra qe na i ka marre te gjithe meshkujt me qaf ..dhe per veten.
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Pershendetje me Kengen...

[video=youtube;fwK7ggA3-bU]http://www.youtube.com/watch?v=fwK7ggA3-bU[/video]

For Akull. :)
 

LoSsT

VIP
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Po pat nei Shijakse knej...Megjithese veshtir...Lol

 

Sky

Gємiйi Cойsтєllaтiой
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendes Flow.... :D
 
Redaktimi i fundit:

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Zhigolo, Te Pershendes Lale...LOL LOL LOL

 
Titulli: Pershendetje me Kengen...

@LOol pse i be like asaj siper mer ? shif nje here qe te mund te levizesh ne ritem biceps

 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Veten..

 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Për të gjithë djemtë e Vlorës .. :D

 

Alessia

What I do is who I'm .
Pe: Pershendetje me Kengen...

[video]Tacabrٍ - Tacatà (Miky Vibes Radio Remix)[/video]
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

...... :)

 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Pershendetje me Kengen...


Hardiiiiiii kape cik kete kape..te pershendes..:p 
Redaktimi i fundit:

Alessia

What I do is who I'm .
Pe: Pershendetje me Kengen...

prsh te gjithe....:)

 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top