• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje me kengen...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Didi

C'est la vie.
Titulli: Pershendetje me Kengen...


Pershendes Arfen, Zikun dhe cherin Love.
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me Kengen...

Per veten...
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Dikë..

 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Pershendetje me Kengen...


Arfe.
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

......................

 

My Self

Born To Be Happy
Re: Pershendetje me Kengen...


Per erinnnnn :D
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Për dikë që e kam shumë xhan.. :)

[video=youtube;LZfb_y-NNV0]http://www.youtube.com/watch?v=LZfb_y-NNV0[/video]
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Pershendetje me Kengen...


Per Endrra qe na i ka marre te gjithe meshkujt me qaf ..dhe per veten.
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Pershendetje me Kengen...

[video=youtube;fwK7ggA3-bU]http://www.youtube.com/watch?v=fwK7ggA3-bU[/video]

For Akull. :)
 

LoSsT

VIP
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Po pat nei Shijakse knej...Megjithese veshtir...Lol

 

Sky

Gємiйi Cойsтєllaтiой
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendes Flow.... :D
 
Last edited:

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Zhigolo, Te Pershendes Lale...LOL LOL LOL

 

Endrra

VIP
Titulli: Pershendetje me Kengen...

@LOol pse i be like asaj siper mer ? shif nje here qe te mund te levizesh ne ritem biceps

 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Veten..

 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Për të gjithë djemtë e Vlorës .. :D

 

Alessia

What I do is who I'm .
Pe: Pershendetje me Kengen...

[video]Tacabrٍ - Tacatà (Miky Vibes Radio Remix)[/video]
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

...... :)

 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Pershendetje me Kengen...


Hardiiiiiii kape cik kete kape..te pershendes..:p 
Last edited:

Alessia

What I do is who I'm .
Pe: Pershendetje me Kengen...

prsh te gjithe....:)

 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top