• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje me kengen...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me Kengen...Per veten....
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me Kengen...
............
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per vete & te gjithe "Animals"....

 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me Kengen...

Per Cyber...
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Nje kenge per ty.

Per Bloom :kiss
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Dashurinë tonë e quajnë mëkat!
Thonë s’guxoj as të afrohem se buzët tua janë të ndaluara.
Thonë s’guxoj që të dashuroj e as të ëndërroj!
Thonë në ferr do të digjem!
Thonë nuk bënë!
Askush si pyet zemrat tona!


 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me Kengen...Per veten time...
 

sensuu

sweet
Titulli: Pershendetje me Kengen...

psh me kete kengen se e kam te preferuar per momentin :D


 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Nje kenge per ty.

Pershendes Bloom :kiss

 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershndes @Kreta flakita .....:) :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Pershendetje me Kengen...

For All:)
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per Endrra , Soulmind, Bella , GLOOM , chika , kreta flakita , DM Dhe Legally_sweet Ju pershednes me kete kend pak e vjeter por e bukur :D :D :D
 
Last edited by a moderator:

Endrra

VIP
Titulli: Pershendetje me Kengen...

[video=youtube_share;0zKuybka-GI]http://youtu.be/0zKuybka-GI[/video] @Arfenilla :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershdnes Kreta Flakita me kte keng kisha koh pa e dgjuar :) :) :)
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Për veten..

[video=youtube;_rKwIdr-spM]http://www.youtube.com/watch?v=_rKwIdr-spM&sns=fb[/video]
 
Titulli: Pershendetje me Kengen...

per Love :) me pelqeu shume dedikimi yt per nenen tende :) :kiss
[video=youtube;Ff-Ofq2YynQ]http://www.youtube.com/watch?v=Ff-Ofq2YynQ[/video]
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Pershendetje me Kengen...

:puthje:Pershendes Endrra :)ja si kjo kenga je dhe ti :)
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Pershendetje me Kengen...

[video=youtube;e-wGBbOVwuw]http://www.youtube.com/watch?v=e-wGBbOVwuw&feature=share[/video]

Prsh gjith gjinin femnore :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me Kengen...Per veten...
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Për dikë që i ka qejf këto këngë.. :)

 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top