Perse nuk blini libra ne vend te kafeve, cumcakizave apo cigareve?

Baboon

12... forget about it!
letra bixhozi? :lol:
Ça ngjyre?

Kemi plastike edhe kshu kineze e turke?!!

Po me m'nigju mu i mer plastike bojn çik mo shtrejt po ja vle ?

Ho vendos shpejt se po më presin ca klient ?

/me gjasme ? - po? cigare?!!po ja erdha sa të maroj punë me ket macken ?
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Nje shtepi pa libra eshte si nje dhome pa dritare.

Kshuqe thelbin kuptojeni vet:D
 

Fly

Larguar
Nje shtepi pa libra eshte si nje dhome pa dritare.

Kshuqe thelbin kuptojeni vet:D
Un nuse kam zbuluar dicka
librat PDF skane te njejtin efekt, kma rreth 20 ne cel dhe asnje sme ngjit ta lexoj.
Ate librarinë qe pate plan, le ta bejme :p

Un vec nje kolltuk me masazh dua te degjoj ty kur lexon :p
 
  • Haha
Reactions: NGU

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Un nuse kam zbuluar dicka
librat PDF skane te njejtin efekt, kma rreth 20 ne cel dhe asnje sme ngjit ta lexoj.
Ate librarinë qe pate plan, le ta bejme :p

Un vec nje kolltuk me masazh dua te degjoj ty kur lexon :p
Ne proces eshte lool
tumblr_5a9aab936d4fcf252e42b5629101e68c_1360be64_540.gif
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Nuk do behen te gjithe dijetar te gramave dhe shkrimrar. :p
Pa pi kafen,te ze gjumi mbi libera.
 

Fly

Larguar
Nuk do behen te gjithe dijetar te gramave dhe shkrimrar. :p
Pa pi kafen,te ze gjumi mbi libera.
E dashur Nevi,
Un po behem thjesht nje person qe rri ne një kolltuk me masazh.
Jo te gjithe!
 
  • Haha
Reactions: NGU

Fly

Larguar
Kolltuk me masazh nga ato elektroniket
Do i vija nje paruke bjonde por nusja e di qe un pelqej brune :p
E dashur Nevi
Ne kemi hallin se na del shala zbuluar jo se behemi dijetar

Ke ndonjë zgjidhje per kete? :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Kolltuk me masazh nga ato elektroniket
Do i vija nje paruke bjonde por nusja e di qe un pelqej brune :p
E dashur Nevi
Ne kemi hallin se na del shala zbuluar jo se behemi dijetar

Ke ndonjë zgjidhje per kete? :p
Ncuq. :p
 
Top