Pergjigju me Po ose Jo

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Ca macash .me dy apo me kater kemb 🤣
Popo jemi ambjetu avash avash

Ti?
Me katër lol kam këta komshinjtë që kan mace shumë 😂😂 jan +10 mace 😂😂😂
Jo s'po ambientohem akoma dot 🥺
Tu desh shumë kohë për t'u ambientuar?
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Ngelëm sëmurë lol sa unë sa vajza
Ku ka si klima jonë 🥺,jemi rob të plevitosur

Mirë po të ecën dita?
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
cka...
Xhelooooooooo a u lodhe duke me postu kenge? 😬
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
po mo :D

T'iki une iher?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
poo,sot pranvere.
A ke blere ndonje cokollat keto dit? :p
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Po
Flini heret?
 

Lauri

Anunnak
Jo.
Po të mbyllet mirë ky vit?
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Zakonisht , kur s kam nerva per debate dhe per te evituar turinjte e varur ... i prish planet e mia 😜
Po
A keni mujt a hic ?
 
Top