Pergjigju me Po ose Jo

Jo.

Mire ini?

Ps: tema u rihap
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Po ,madje e kam fiksim ti shikoj personat në sy kur flas ,dhe ashtu natyrale më vjen 1 buzëqeshje e leht ndërsa flas 😊😊
Sikletosesh kur të shikojn drejt e në sy femrat tek sa bisedoni? 😛
 

Crown

La niña
V.I.P
I qaj, me familjaret sepse pervec familjes askujt si besoj.

ke ne plan te besh beb prap? 😂
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Po ,kam menduar 3,4 emra që tani pa filluar nga puna 🤣
Ke nerva të merresh me fëmijët? (Në përgjithësi)🤣
 

Crown

La niña
V.I.P
Jo dhe aq 😂 sidomos kur jane qaraman

Acarohesh kur nje fmi ne nje vend publik behet mistrec edhe nis e qa pa pushim?
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Acarrohem the!? Une terbohem fare kur bejem femit xheste te tilla ndaj rrallë her dal me nipin xhiro ne kemb e nxjerr me makinen me shum ne xhiro lool lool


Ke ndo nje cik vap?
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Unë jam bërë të më shtrosh në pavion 🤣🤣
Po plasëm 🤣,isha në plazh
Ke qn ndonjë ditë në plazh ?
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Te shtroj une ktej nga rruga e pavijonit jam tani lool

Jo neser e kam ne plan te dal heret andej nga fusha tenisit

Di te luash Tenis ?
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Merresha e pash qe u bera pjat thash t'a beja barkun si tas lool lool

Di te notosh?
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Ktej javë e qet me djell 😃

Andej nga ju mir ?
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Te thaj piten ne not , ste fal lool

Perdor komerdare kur futesh ne det?😝
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Më merr të kuqen se di not qeni dhe bretkose 🤣
E përdorë skafin gjatë verës për të gjuajtur? 😝🤣
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Jo , gjat verës perdor Kallemin per peshkim 😝😂

Ne Karaburun e ben plazhin ti?
 
Top