Per cfare nderi behet fjala ketu pse nuk e shpjegon?

Hostel

Anëtar i Nderuar
Ke "nderin" te na shpjegosh filozofine tende
 

Libertas

Antar Aktiv
Per fat te keq nje maloke me fshiu postimin se ku mund te kuptoje se per cfar nderi behet fjale.

Shiko kete video: http://www.youtube.com/watch?v=yDNlSYSZmNM

Ky Grup eshte per ata qe peshtyn ne surrat kete njeri dhe nuk sillen kurre ne kete menyre degjeneruese.

Per ata qe nuk i lepijne Faqen te tjerve dhe u lypin buke por qe duan ta ndertojne vete te ardhmen me forcat e tyre dhe me pune. Per njerez te paster me seder dhe me nder.

Per ata qe e shohin dhe i trajtojne shtetet e huaja me te cilet kan maredhenie miqesie si te barabarte dhe jo si Superior te cileve u duhet lepire kemba.

Besoj se ta shpjegova qarte.
 
Top