• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pas kartonit të kuq në ndeshjen Inter-Cagliari, Lautaro Martinez suspendohet me dy ndeshje dhe 20 mijë euro gjobë

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Pas kartonit të kuq në ndeshjen Inter-Cagliar, Lautaro Martinez suspendohet me dy ndeshje dhe 20 mijë euro gjobëLautaro Martinez është suspenduar edhe zyrtarisht me dy ndeshje mos lojë shkaku i kartonit të kuq në barazimin e Interit ndaj Cagliarit në fundjavën e kaluar.
Sulmuesi argjentinas fillimisht ishte ndëshkuar me karton të verdhë për ndërhyrjen ndaj lojtarit kundërshtar, e që pak sekonda më vonë pasoi edhe i kuqi.

Martinez ishte vërsulur ndaj gjyqtarit të takimit shkaku se faulli do të duhej të ndalej për të dhe jo kundër tij, e që u suspendua nga takimi.
Më pas, argjentinasi e humbi kontrollin dhe goditi topin derisa po largohej nga fusha, për të pasuar më pas suspendimi me dy ndeshje.

Komisioni disiplinor i Federatës së Futbollit të Italisë vendosi po ashtu që ta ndëshkonte edhe me një gjobë prej 20 mijë eurosh.


Pas këtij dënimi, Interi nuk do të mund të llogarisë në lojtarin për takimin ndaj Udineses dhe në derbin lokal kundër Milanit. /Telegrafi/
 
Top