• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Parandalohet një ngjarje e rëndë kriminale

Vinjol

Status offline...... KÇK
Parandalohet një ngjarje e rëndë kriminale

11:33 16/02/2020
Policia e Tiranës ka parandaluar një ngjarje të rëndë kriminale në familje. Në pranga ka rënë një 54-vjeçar me iniciale O.M nga fshati Gurrë e Vogël. Ai kërcënonte bashkëshorten dhe fëmijët për t’i vrarë.
Policia ka ndërhyrë për këtë ngjarje pas marrjes së njoftimit se ky person po kërcënonte fëmijët dhe gruan në banesë. Autori u kap pas operacionit të koduar “Befasia”.
54-vjeçari ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij dhe 3 fëmijëve të tyre në mënyrë sistematike. Në momentin e ndërhyrjes së Policisë, 54-vjeçari u kap me pistoletë në dorë, me fishek në fole gati për qitje duke kërcënuar bashkëshorten dhe tre fëmijët për t’i vrarë.
Shërbimet e Policisë ushtruan kontroll të imtësishëm në banesë dhe gjatë kontrollit gjetën dhe sekuestruan dy armë zjarri (pistoletë e pushkë), një sasi fishekësh luftarak për pistoletë dhe për pushkën, tre kallëpe tritoli dhe një thikë./tvklan.al
 
Top