“Paqe” në San Siro, “buzëqesh” Inter

cuadrado-leao-1280x720.jpg
Milan dhe Juventus ndanë nga një pikë në ndeshjen e luajtur në San Siro, që përfundoi në barazim 0-0.
Një takim shumë i luftuar në mesfushë ai që u pa mbrëmjen e së dielës, nga i cili përfiton Inter

Zikaltërit tashmë e shikojnë veten në krye të renditjes me 4 pikë më shumë sesa Milani i vendit të dytëm dhe me një ndeshje më pak sesa kuqezinjtë

A2news.com
 
Fiks si me pas loz Egnatia Turbina😂😂😂😂

Dhe ta mendosh qe paguhen miliona euro per te loz si hendikapata.

Gjithsesi, nga Alegri mos prit kurre spektakel, e as nga nje skuader qe ka ne formacion Ibran qe me shume prish pune se sa ndreq.
 
Jo mer se jan lodh çunat po he mos u vej faj 😊
Po duhet me va 🤬 nga i pari tek i fundit se nga pabuksa jan te marr lek me thase veç me bo punen tamam ne kto ndeshje derbi e kto hala n autobus 🤬
 
Top