PAMJE të rënda/ Demokrati shfaqet i gjako*ur, mban duart në kokë (Foto)

PAMJE të rënda/ Demokrati shfaqet i gjako*ur, mban duart në kokë (Foto)​

1641651170200.png

Tiranë- Një tjetër foto e rëndë është bërë publike nga protesta e sotme që u zhvillua në ambientet e jashtme të selisë së Partisë Demokratike.


Në pamjet e siguruara nga gazeta Shqip shihet një protestues, i gjakosur në kokë, si pasojë e goditjes që ka marrë gjatë mësymjes së FNSH në selinë e PD.
1641651188729.png
 

Pas më shumë se dy orësh "luftë", Berisha mbyll protestën: Do vazhdojnë përpjekjet deri në arritjen e qëllimit​

1641651245335.png
Ish-kryeministri Berisha ka mbyllur protestën e sotme duke kërkuar shpërndarjen e mbështetësve të tij deri në një moment të dytë.


Në fjalën e tij Berisha ka paralajmëruar se përpjekjet do të vijojnë deri në arritjen e plotë të qëllimit.

“Kjo faktoj në mënyrë përfundimatre se Edi Rama mban peng Lul Bravën dhe bashkë me të, me dhunmë dhe terror, shtëpinë e PD-së. Ky përbën një akt të pashembullt në 30 vite. Përpjekjet për shndërruar në shtëpi lirie PD-në do të vazhdojnë deri në arritjen e plotë të qëllimit. Sot ne do të shpëndahemi. “, tha Berisha./ Gazeta Shqip
 
Rama Ik,
Rama Ik,
Rama Ik,

Apo nuk e plagosi rama kete?
Me duket se ja hyne çunat e lulit me dru kokes , ky eshte ai qe hypi ne kat te dyte nga ballkoni, donte i shkreti me shku ne banjo te zyra lulushit, e kishte kap barku, komplet njeri i pafajshem, hallexhi i mjeri😔

Rama Ik,
Rama Ik,
Rama Ik
 
Berisha duhet te fute ne Qelit me te frikshme te vendit te mbahet aty Deri sa te Vdesi
Basha duhet te kishte dhen Dorheqje sa humbi zgjelljet elektorale
Dmth edhe per 4/8 vjet tjera Rama po qesh e ka te garantuar karrigen
 
Bushi i pare anti-berishe😂
Un jam anti 🤬🤬🤬 jo anti Berishe mirpo secili qe hyp atje ne pushtet ka nje stil te bukur :
-Me i hyp e me i zdryp popullit qysh te zgjohen n'mgjes 🤬

Na kan bo me ik per tan natenn saqe as qent mos me na pa se ku po shkojm 🤨
 
Demokracia ekziston aty ku nuk ka njeri aq të pasur për të blerë një tjetër dhe asnjë kaq të varfër për të shitur veten.
(Jean-Jacques Rousseau)

Në Shqipëri njeriu blihet e shitet si në pazarin e Milotit.
 
Un jam anti 🤬🤬🤬 jo anti Berishe mirpo secili qe hyp atje ne pushtet ka nje stil te bukur :
-Me i hyp e me i zdryp popullit qysh te zgjohen n'mgjes 🤬

Na kan bo me ik per tan natenn saqe as qent mos me na pa se ku po shkojm 🤨
Qent noshta nuk te shofin ku po shkon por grate qe rrezikojne tu thyhet zemra msheftas teje te ndjekin me applicationin find iphone 😂😂😂
 
U katandis Sala me protesta me 1000 persona.

Edhe kur lu Kamza mblidhen më shumë tifozë në stadium.
 
Si thoshte ai komenti Edi Rames ne fund te shkrimit ne FB ..Varuni more teneqet lool

Ne 2022 dhe akoma duan ti marin me dhun cdo gje , Mir qe e ka dhe emrin Partia Demokratike..Do ishte me e ndershme per Sali Berishen te terrhiqej, sic u terrhoq Fatos Nano ..Aq ishte epoka e tij nuk mund te maresh cdo gje me dhun sot qe je ne syt Europes dhe Amerikes

 
Kaq te keqinj jemi ne shqiptaret sa t'meritojme kete gjendje mjerane si popull?!
Tmerr ngado. a Sala, a populli qe e ndjek, a Basha a Rama, a media, a spitale...
Bahh...🙄🙄🙄
 
Si thoshte ai komenti Edi Rames ne fund te shkrimit ne FB ..Varuni more teneqet lool

Ne 2022 dhe akoma duan ti marin me dhun cdo gje , Mir qe e ka dhe emrin Partia Demokratike..Do ishte me e ndershme per Sali Berishen te terrhiqej, sic u terrhoq Fatos Nano ..Aq ishte epoka e tij nuk mund te maresh cdo gje me dhun sot qe je ne syt Europes dhe Amerikes
Ytttt komunist,
Sali Berisha po e ben cdo gje per te miren e popullit shqiptar, gjithmone jeten e tij e ka sakrifikuar per te miren e popullit, po ky popull nuk e meriton Salen😔
Sala hoqi komumizmin ne 90, te mos ishte sala do ishim akoma diktature, sala solli mireqenie me piramidat, sala na hoqi vizat me boten, sala lul tradhtarin nuk e donte ne pd, e detyroi rame psikopati, pastaj keto 8 vjetet e fundit sala nuk ka qene ne Shqiperi, ka qene ne nje ishull duke jetuar si
eremit, tani qe u rikthye nga jeta ishullore e kuptoi kush ishte lulushi se po ta dinte me heret ai....mjere lulushi e lum populli shqiptar!
O sali o hero, gjithe serbia ty te do....apo nuk eshte keshtu?😝
 
@LeVoyageur
Season 5 Hie GIF by Friends

qenke ngrejt krejt energji sot. 🤣
 
Kaq te keqinj jemi ne shqiptaret sa t'meritojme kete gjendje mjerane si popull?!
Tmerr ngado. a Sala, a populli qe e ndjek, a Basha a Rama, a media, a spitale...
Bahh...🙄🙄🙄
Nuk jemi populli i keq jo ,po kemi mbetur injoranter akoma ne kto aspekte politike ..Bejem rremuj vatem kur na thon , cobanet si sala luli e edi , dhe ne si kope delesh shkojem nga te na thon 😄
Ytttt komunist,
Sali Berisha po e ben cdo gje per te miren e popullit shqiptar, gjithmone jeten e tij e ka sakrifikuar per te miren e popullit, po ky popull nuk e meriton Salen😔
Sala hoqi komumizmin ne 90, te mos ishte sala do ishim akoma diktature, sala solli mireqenie me piramidat, sala na hoqi vizat me boten, sala lul tradhtarin nuk e donte ne pd, e detyroi rame psikopati, pastaj keto 8 vjetet e fundit sala nuk ka qene ne Shqiperi, ka qene ne nje ishull duke jetuar si
eremit, tani qe u rikthye nga jeta ishullore e kuptoi kush ishte lulushi se po ta dinte me heret ai....mjere lulushi e lum populli shqiptar!
O sali o hero, gjithe serbia ty te do....apo nuk eshte keshtu?😝
Ktu ke te drejt zoteri , na beri njerez me pak fjal 😝
 
Top