• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Opaaaaqq u gjet🙄✊

Marla

I never lose. I either win or learn.
Ta spjegon lali...
Akriviteti fizik ndihmon ne rritjen e imunitetit te trupit..
Rrjedhinisht gjate aktit te masturbimit aktiviteti fizik te meshkujt eshte me i madh se te femrat... (e kupto vete ti)
Imuniteti i larte do te thote rezistence me me madhe ndaj korones..
E pse apo se bertisni me shume se ne femrat ne ato momente :p

Ke harru faktin qe femrat kane 7 shpirta si macet lol
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Waaa dale ta gjej dhe nje here artikullin
Ne fakt sa lexova titullin u fryva cik
Flm zot qe jam femer lol
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
“Gratë kanë sisteme imunitare krejt ndryshe nga burrat. Gratë kanë më shumë shanse të vuajnë nga sëmundjet autoimunitare dhe është vërtetuar se prodhojnë antitrupa më të mirë kundër gripit.”


Për sa i përket fëmijëve, besohet se prindërit i mbajnë të vegjlit larg të sëmurëve, aq më tepër në situata të tilla.@Marla hiqi dorezat se ja hudhem....burrat qitini per shpije :p
 

Mogli

Fju fju
He mi mo

Mos me thuj e ke orkide e ujit 1 here ne jave lol
Jo po lule gladiola
Muaji Gusht përfaqësohet nga lulet Gladiola.

Gladiola, lulja e lindjes së gushtit, përfaqëson forcën dhe integritetin moral - nuk është për t'u habitur kur mendoni se emri i saj vjen nga fjala latine për shpatë, "gladius". Por, ndërsa rrjedhja e saj në formë shpate mund të nënkuptojë gladiatorët romakë, kjo lule romantike është e aftë të çelë një zemër me bukurinë e saj. 😂😂😂😂
 
Top