Objektet fatsjellëse për çdo shenjë të horoskopit

Nëse fati nuk ka qenë me ju kohët e fundit, mund të keni nevojë për një hajmali që mund ta sjellë atë përsëri tek ju. Por jo një hajmali çfarëdo. Zgjidhni atë që bën për ju në varësi të shenjës së horoskopit.

Dashi: Çelësi, shenja e shëndetit dhe prosperitetit

Demi: Numri 7, konsiderohet si numri më evolucionar shpirtëror

Binjakët: Zarat, mendohet që përmirësojnë fatin

Gaforrja: Nusepashka, sjell lumturi në jetë

Luani: Gurët e çmuar, ju bëjnë të ndiheni të guximshëm

Virgjëresha:Syri i keq, ju mbron nga energjitë negative

Peshorja: Trekëndëshat, sjellin stabilitet dhe ekuilibër

Akrepi: Patkoi, largon shpirtrat negativë

Shigjetari: Këmbë lepuri, sjell mendjemprehtësi

Bricjapi: Tërfili, sjell shëndet, lumturi, pasuri

Ujori: Gjinkalla, sjell shoqëri

Peshqit: Kapës ëndrrash, largon ankthin.
 
Top