Nuk shtyhet forumi pa....

Nuk shtyhet forumi pa.... ( pa gallate, pa sherre, pa XY person, pa cfare te doni ju me pak fjale :D)

emma-stone-bored.gif
 
Sic e shifnii ore ju te nderuarit e mi,shtyhet edhe vetem ,vetem me postime duke lexuar ato pak kokerra qe po i ujisin rrenjet Fv-se.duke mbeshtetur per nje dite lulezimi me te mire neser!
Anetare qe nuk e shesin si nder te madh aktivitetin e tyre!
Dhe kjo ka rendesi!
Me mire 5 postime e me shpirt te bardhe,se 100 e 90 prej tyre mos me keq. :p
 
Sic e shifnii ore ju te nderuarit e mi,shtyhet edhe vetem ,vetem me postime duke lexuar ato pak kokerra qe po i ujisin rrenjet Fv-se.duke mbeshtetur per nje dite lulezimi me te mire neser!
Anetare qe nuk e shesin si nder te madh aktivitetin e tyre!
Dhe kjo ka rendesi!
Me mire 5 postime e me shpirt te bardhe,se 100 e 90 prej tyre mos me keq. :p
🤣🤣
oj shoqe ti sapo the qe s'te pelqen ironia qe behet ama ketu i godite rende disa t'a dish 🤣🤣

Sa per temen:
Nuk shtyhet forumi pa gallate e shaka sinqerisht. 😁🤗
 
Kujt i plasi ça thot bota?!😅😝

Dashnia ime @NeVertiti di me fol vetem me tashuriii 😍😍
Ishte ne vazhdimesi te batutave dhe komenteve qe kisha lexuar ne ate kohe.
Ideja eshte qe te gjithe pa perjashtim nuk evitojme as shakate, as ironite, e asgje. Por, ne si natyre njerezore cdo gje qe vjen nga vetja jone e shohim pozitivisht, por kur vjen nga tjetri nuk kemi shume buonsens. Kjo eshte nje e vertete qe sado te na dhembe duhet te kemi forcen ta pranojme.
Shpesh here as nuk e kuptojme qe me 1 fjale prek dike tjeter. Me ka ndodhur dhe personalisht. Fat i mire qe kishim shoqeri sh te forte dhe natyrat tona ishin qe e themi cdo gje me ciltersi e u sqaruam.

Keshtu puna mi shoqe 😇
 
Top