Njoftimet e konkursit letrare~22.

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Nuk kam hyre! Mmmm ke te drejtë por krijimi o lind o nuk lind per momentin pausa🙂
Epo Lindi,ti dhe emrin e ke me lindjen e diellit.
Keshti qe beje te lind dhe nje krijim!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Kan ngele edhe dy dite per krijimet tuaja.
Ju mirepres!
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Epo muajn tjeter pra. :p
opo hic. S'ka as krijime e asgje me! As ate qe pata per kte muaj s'po e sjell fare! 🤣
Bye Bye Goodbye GIF
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Per te gjitheee krijuesit,deri ne orennn 12 te nates sonte,pres krijimet tuaja. :p
12 e 1 minut mbyllet kutia pritse.

Nese akoma keni ndonje rrjesht,sonte eshte afati i fundit!
Flm! 🤗
 
Top