Njoftimet e konkursit letrare~21!

Atehere le te bejme nje rifreskim dhe njehere,meqe disa tema te diteve te fundit u fshine nga serveri!
Do rifillojme perseri konkursin e letersise, ne kete prag vjeshte! :))
Tema per muajin Tetor eshte:

Tetor - Vjeshte e praruar!
Plus si cdo muaji-teme e lire.


PRes ne posten time private,krijimet tuaja!
Krijimet do pranohen deri me daten 14 Tetor!
Ju pershendes,dhe mos me harroni! :)
 
All in.

Po si do bohet halli thuj po tjen vetem dy shkrime 🤣

Se @NeVertiti i kerko dhe me dhun gjonat 😂
ore ne e rregullojme. por ndryshe nga keta ne do luftojme me e dhene. jo mere ti cmimin njoni , jo mere ti tjetri.

415743f32aa285a066dd56909f4c259d3a071d5c.gifv

Si puna e t'pagumes kafe: maje ktu cuni, mos ja a atij. hahahahaha
 
ore ne e rregullojme. por ndryshe nga keta ne do luftojme me e dhene. jo mere ti cmimin njoni , jo mere ti tjetri.

415743f32aa285a066dd56909f4c259d3a071d5c.gifv

Si puna e t'pagumes kafe: maje ktu cuni, mos ja a atij. hahahahaha

Duke u kap per flokesh thu ti per faturen. Jo jo se fitoj un kshu, mhb qe sbohet 🤣
 
@Endrra do vish cik ketu,se privat kom frike me te shkrujt se me zhdep ahhahahahahahahaha.
Une Mini qengj i perendise 😇...ama me ka ik muza ne drejtim te paditur.
Ps: a nuk keni festa ju a si .. ore sot do bej pemen se nuk kam kur ta bej pastaj ..me le rehat me shkrimet..keta te tjeret e kane ne terezi ohhh ohhh 🤣
 
Top