Njoftimet e konkursit letrare~21!

Atehere le te bejme nje rifreskim dhe njehere,meqe disa tema te diteve te fundit u fshine nga serveri!
Do rifillojme perseri konkursin e letersise, ne kete prag vjeshte! :))
Tema per muajin Tetor eshte:

Tetor - Vjeshte e praruar!
Plus si cdo muaji-teme e lire.


PRes ne posten time private,krijimet tuaja!
Krijimet do pranohen deri me daten 14 Tetor!
Ju pershendes,dhe mos me harroni! :)
 
muaji fundit duhet te gjithe te sjellin.
Le te jete si nje feste letrare :)

pPremtoj se ate qe fiton ne dhjetor do e lexoj dhe ndoshtaaaa e realizoj me.vidio...
apo sdoni? 🤣🤣🤣
 
O @NeVertiti a e hape ;) po mendoje fituesin me 31 ne nderrimmotmoti :) se me daten 1 e hap kot se jemi toke lool

Vec po e paramendoj veten ne nderrimmotmoti, nen ndricimin e gjithe atyre fishekzjarreve une tu festu fitoren :giggle:
 
Tak,takk..takkk,ja ku arritem ne njoftimin e fundit per kete vit,per konkursin letrare!
Nga sot e deri me daten 14 ,te muajit ne vazhdim,pres krijimet tuaja ,ne posten time private!
Tema eshte;
Dhjetor - Fundvit
PRag festash,dhe si gjithnje teme e lire.

Pres frymzimet ,vargjet dhe rrjeshtat tuaj letrare!!
Per t`ju rikujtuar! :))
 
Top