Njoftimet e konkursit letrare~21!

Atehere le te bejme nje rifreskim dhe njehere,meqe disa tema te diteve te fundit u fshine nga serveri!
Do rifillojme perseri konkursin e letersise, ne kete prag vjeshte! :))
Tema per muajin Tetor eshte:

Tetor - Vjeshte e praruar!
Plus si cdo muaji-teme e lire.


PRes ne posten time private,krijimet tuaja!
Krijimet do pranohen deri me daten 14 Tetor!
Ju pershendes,dhe mos me harroni! :)
 
Une kam heq dore nga kjo gje. Nuk perballoj dot kritiket .
Une them Tushe,te sjellesh nje ne kete fundviti,dhe komentet ne forme `kritike`qe u behen krijimeve i japin jete konkursit.
Pastaj,krijimet i sjellim sepse duam konkursin ta kemi,pa krijime sdo kemi konkurs. 😘
 
Mrama! :)
Nese ndonje krijim gjendet kund rrugeve te largeta te rrjeshtave,niseni drejte postes sime!
Pasi jane dy ditet e fudnit te pritjes!
 
Te nderuarit e mi,lajmerimi i fundit per kete fundviti,jam ne pritje te krijimeve tuaj dhe diten e sotme!
Ju flm per mbeshtetjen tuaj!
 
Top