Një ndër zërat më të mirë në Shqipëri nuk ka asnjë klip: S`kam para

yj-1-905x395.jpgثshtë një ndër vokalet më të bukur në Shqipëri, ka përfaqësuar Shqipërinë në Eurovizion dhe performon liv çdo natë në një resort në Tiranë.

Flasim për Kejsi Tolen, në karrierën e saj artistike, 25- vjeçarja nuk ka realizuar asnjë videoklip. Gjatë një interviste për “Thumb”, Kejsi e ka pranuar se shkak për këtë është bërë mungesa e parave, e cila ka qenë arsyeja kryesore, por sigurisht ka pasur edhe të tjera.

“Lekë s’kam patur ndonjëherë: pse, ka ndonjë gjë të keqe? Por s’ka qenë vetëm kjo arsyeja; s’erdhën rrethanat e duhura në kohën e duhur.”, shprehet ajo.

Dita
 

Attachments

 • yj-1-905x395.jpg
  yj-1-905x395.jpg
  57.8 KB · Shikime: 0
Dikush qe ja vlen te vlersohet per sinqeritetin dhe respektin qe ruan ndaj personit saj, nuk shitet per 1 videoklip. Bravo, do vij te degjoj kur te jem atje kismet!
 
E kam degju 2 here live, per vit te ri. Eshte nder zerat me te mire ne skenen muzikore, por sot nuk duhet zeri i mire ne muzike por... silikoni e fotoshopi. Zerin e ben me kompjuter edhe si te whitney houston po deshe.
 
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.


Vertete qe ka shume ze te bukur..por sa keq ne shqiperi hajn buke kengetaret si Luana
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Kur flet shpirti.

  Votat: 2 25.0%
 • 2-Buzëqeshje Maskuar.

  Votat: 5 62.5%
 • 3-Jam femër.

  Votat: 1 12.5%
 • 4-Je ti Nënë.

  Votat: 0 0.0%
 • 5-Ne duart e kohes.

  Votat: 0 0.0%
Back
Top