• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Nje keshille antarit/es mesiper!!

M

Morfina

Tema u rihap.

Cfare keshille ti jap vetes une eee.
Don’t waist your precious time with stupid things.
 

ZHIGO

Antarë i Respektuar
Kto ktu kan nje shprehje, nga te gjitha te kqijat qe kan dmth ket e kan te bukur.

Sura si moyo !!

Me pak fjal,
Qeshu gjithmon :)
 
Top