Një këngë për ty!

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Sa per BTS kte kenge e kan kryeveper
Ama per boterorin e katarit nuk paskan qullos gje ksaj rradhe
Duhejt nje si kjo qe tjep tjeter adrenalin

Une s'i njihja fare 🤣
sot i njoha dhe kenga ishte e bukur 😁
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar

Qe ty te kam gjan dhe mungesen ta ndjej dhe sikur nje dite te mos hysh ta kam then po qe tma lexosh trurin dhe tbesh dhe kte zgjedhje pikerisht ate dite qe kam qen aq e merzit sma merrte mendja .
E kam degju kte kenge mbi 15 hère rresht . E vura dhe ne uicap status . Po qe me fute ne bela se u turr gjithe fisi ty me pyet ça tka ndodh ?Cne lamtuuumirerererereraaa ti 😁🤣 ( se un Rob pa ndjenja 🤓🤷‍♀️)
E kshu kshu thjeshte doja te thoja faleminderit per buzeqeshjen dhe knaqesin qe me dhe me ate bingo qe boneee 🤗🔥😘

 
Top