Nje horoskop pak me NDRYSHE

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
horoscope_aries.gif
Dashi Mars 21 - Prill 19

Yjet nuk duan te te sjellin vetem lajme te keqija. Prandaj kane vendosur te heshtin.horoscope_taurus.gif
Demi Prill 20 - Maj 20


Keshtjella e burrit eshte shtepia. Pregatitu per nje invazion minjsh pas shperthimit te ujrave te zeza drejt shtratit te vjeter te perroit ku ti vendose te ndertosh shtepine.horoscope_gemini.gif
Binjaket Maj 21 - Qershor 21
Si ngushellim per merakun e tepruar qe ke se cfare mendojne njerezit e tjere, mund te te them se ata nuk e vrasin fare mendjen per tya.

horoscope_cancer.gif
Gaforrja Qershor 22 - Korrik 22
Kete jave do te kuptosh se sado keq te vene gjerat ne jeten tende, ato mund te vene akoma dhe me keq.

horoscope_leo.gif
Luani Korrik 23 - Gusht 22


Ne jete ke punuar shume per te arritur larg: Nje shtepi buze detit, nje benz 240, nje kope me dhi. Pergatitu ti humbesh te gjitha nga nje shkarje dheu.horoscope_virgo.gif
Virgjeresha Gusht 23 - Shtator 22
I vetmi kontakt seksual qe do te kesh kete jave, eshte kur te ngjishesh ne rradhen e tragetit.


horoscope_libra.gif
Peshorja Shtator 23 - Tetor 23

Mund te te marrin shtepine, makinen, gruan po jo dinjitetin tend. Ndoshta sepse ky i fundit nuk vlen aq shume.

horoscope_scorpio.gif
Akrepi Tetor 24 - Nentor 21


Ndersa ke besuar gjithmone per jeten pas vdekjes, eshte posibiliteti i jetes para vdekjes qe do te te intrigoje me shume.
horoscope_sagittarius.gif
Shigjetari Nentor 22 - Dhjetor 21
Tendeca jote per te pare anet me te keqija ne cdo situate do te te privojne nga kenaqsia qe do te kishe ndiere nga edidemia e diharrese qe fillon te Enjten tjeter.


horoscope_capricorn.gif
Bricjapi Dhjetor 22 - Janar 19

Sot do te dalesh per nje birre dhe do te shikosh nje krijese shume seksi te kaloje rrugen, gje kjo qe do te te lere nje mbrese te thelle.
Neser do te takosh perseri te njejten krijese kalimthi, kur te jesh duke bere shurren tek muri i pallatit.


horoscope_aquarius.gif
Ujori Janar 20 - Shkurt 18

Do te biesh ne nje bucete te hapur ku do te gjesh dhembin e floririt qe humbe javen e kaluar.

horoscope_pisces.gif
Peshqit Shkurt 19 - Mars 20
Pas nje notimi elegant me stilin bretkose, do te kuptosh pak me vonese natyren e vertete te objektit te murrme pluskues drejt te cilit u nise.

shkruar nga;KOKQEPA
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Shigjetari Nentor 22 - Dhjetor 21
Tendeca jote per te pare anet me te keqija ne cdo situate do te te privojne nga kenaqsia qe do te kishe ndiere nga edidemia e diharrese qe fillon te Enjten tjeter.

se c'jan ca fjal qe spo i kuptoj un ktu!!!!!!!!
 

IgLi

Antar Aktiv
kush ma thot icik Luani 15 gusht :p
 
Top