Një burrë në mesin e grave të kryeministrave të botës

kryer.png
Bashkëshorti i kryeministrit homoseksual të Luksemburgut, Xavier Bettel ka pozuar përkrah bashkëshorteve dhe partnereve të liderëve botërorë gjatë konferencës së NATO.
Gauthier Destenay, një arkitekt belg, iu bashkua Zonjës së Parë të Amerikës Melania Trump në Bruksel teksa partnerët e tyre diskutonin çështjet botërore.

I quajtur “First Gentleman”, i cili u martua me kryeministrin në 2015, pozoi bashkë me gratë në një foto në Royal Castle of Laeken, përpara një darke të veçantë për partneret.

I veshur me një kostum të zi, dhe kravatë gri, Destenay qëndronte pranë bashkëshorteve të mrekullueshme të liderëve botëror.
Gazeta Blic
 

Attachments

 • kryer.png
  kryer.png
  311.5 KB · Shikime: 0
haha po e lexoja kete :D
rg_s_gay_Prime_Minister-a-34_1495742773842-618x421.jpg
 

Attachments

 • rg_s_gay_Prime_Minister-a-34_1495742773842-618x421.jpg
  rg_s_gay_Prime_Minister-a-34_1495742773842-618x421.jpg
  56.1 KB · Shikime: 0
 • rg_s_gay_Prime_Minister-a-34_1495742773842-618x421.jpg
  rg_s_gay_Prime_Minister-a-34_1495742773842-618x421.jpg
  56.1 KB · Shikime: 0
Ai nuk ishte nje Burre mes femrash por ishte feshkulli i atij Burit tjeter...
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Stoli i trëndafilave

  Votat: 6 26.1%
 • 2-Papucet e gjyshes

  Votat: 8 34.8%
 • 3-Ndjesi Gruaje

  Votat: 3 13.0%
 • 4-Vjeshtë në shi.

  Votat: 1 4.3%
 • 5- "Udhëtar i jetës"

  Votat: 2 8.7%
 • 6-Elena.

  Votat: 3 13.0%
Back
Top