• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Një aktor serb propozohet për rolin e Adem Jasharit

KAON

Anëtar Aktiv
Jam shume darkort qe Artı sheron plage qe askush tjeter s,mundet, ama le ta bej me tjera gjera ose me te tjeret jo me kosove - serbı :p Une mendoj se kete e dıne me mıre te zotet e shtepıse dhe nuk besoj se kosova e don dıcka te tılle n nje moement kur serbıa akoma ste lejon flamurın ne stadıumet e vet. Jane ata qe na kane rene ne qafe ne ndaj skemı pse marrım asnje hap ne per te rregulluar gje me ta!!
Kuptoj njesoj si ty,,, mbase jo aq thell sa ti e te gjithe DARDANET qe e perjetuat gjith ate sketerr plot shekuj! Un nuk mendoj qe ti shtrim doren dikuj pa pasur rrespekt! E i vetmi lidhes eshte rrespekti per ndo qenie te gjall. E nese ata nuk pranojne te japin doren me rrespekt do e vujane mbi kurrizin e tyre. Ata po lejojne nje aktor serb te luaj figuren e nje trimi per liri. Le ta bejne e te provojne emocionin e nje njeriu te vetem por universal,sepse ai perdori dhunen per nje dashuri te vetme qe ka njeriu LIRI-n ... Populli Ilir eshte i vetmi popull qe nuk zaptoj e dhunoj token e tjetrit. Le ta marrin vesh pra edhe brezat e rinj serb, si ka qen e verteta e kesaj historie legjendare. Un kete vizion kam , ballkani ka qen vater e nxeht gjithmon dhe a e di pse?! Sepse kjo toke ka pare shum padrejtesi mijra vjet, e tani ka ardh koha qe te merret vesh e verteta!
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Une do e shihja me sh qejf.
Madje ne kinema do blija gjitha vendet. Ta shihja per qejf tim ne sallen bosh.
Nese do ishte i keq do bertisja buuu e do hidhja pop-corn ( asnje sdo ankohej)
Ne te kundertet prisni oponionin tim te vyer.
 
Top