• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nese...

Nese nje dite ndahen rruget tona , me kujto si dicka magjike . Nese perpara teje del dicka bukur , mere mos e ler.
Per hir diteve tona trego respekt . Dhe nese zhytem mos me zgjat doren ,me lere vet tja dali ...me mjafton forca e vetes time ...Nese e shikon qe me neperkembin lere, vetem qenin e ngordhur nuk e shut njeri... Personaliteti im eshte i veçante qe dikush meret me mua ,dhe mundohet te ule. Andaj nese largohesh mendoje dy here ..
Nese do ishim me te pasur ne brendesi sdo na mungonte qetesia shpirterore ... nese cenojme njeri tjetrin tregohemi paragjykues...
Ne brendesi Zemrat tona secili edim vete ... sa do qe te mundohemi te ndryshojme veten eshte e kot.
Nese sdo e shikonim njerin tjetrin me perulje bota do ishte me e bukur ...
Gjuha koci nuk ka , por kocka thyen.

A❤
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Sa e vjeter e sa e bukur, kjo shprehja "gjuha kocka nk ka por kocka thyen" 😍

Prit iher, un e kam me B, çesht kjo A ne fund 🤨😆
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
E prefa kot kallashin un dmth 🤣

Me pelqeu shkrimi, bukur. Ne fakt inkurajoj kedo qe hedh ato qe kalojn neper mendje ne shkronja.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
.....e nese ditet me nuk ndricojne ,e netve u humbin yjet,shtrengoje doren time,e koha do te ndaloje.
e nese trishtim krijon folen ne shpirtin e ngrire njerzore,atehere prit pranveren,se ajo ka forcen te te lulezoje. :))
is shtova dhe une dy vargje,se me frymzove. :)


bukur vajza vargje shpirti. :))
 

Vajza

Copy
Staf në FV.AL
.....e nese ditet me nuk ndricojne ,e netve u humbin yjet,shtrengoje doren time,e koha do te ndaloje.
e nese trishtim krijon folen ne shpirtin e ngrire njerzore,atehere prit pranveren,se ajo ka forcen te te lulezoje. :))
is shtova dhe une dy vargje,se me frymzove. :)


bukur vajza vargje shpirti. :))
E nese humbasesh neper rrugicat te erreta mos u frikeso pasi ne fund te cdo rrugice gjëndet lendina ... 🥰❤❤
mwahhh Neve thnx 🤗🤗
 

Endrra

VIP
Secili te pakten nje her te vetme ka lenduar ose eshte lenduar nga dikush... rruga eshte qellimi..e qellimi eshte te tejkalosh veten.... Ska mesim me te bukur se ato qe i zgjidh vete.
DUAJE VETEN VAJZA!❤
 
Private conversations
Help Users
    Top