Nese i gjeni 100€

Ndodh dikujt ti ken humbur 100€!ne park te qytetit,ose rruges ...
Ju i gjeni!?
Cfare do beni me to?
Kuptohet parku frekuentohet nga shum njerze dhe eshte veshtir te gjejm diqka se kemi humbur.
Ama tregoni sinqerisht jo te luani modestin ee😜1648061422908.jpeg
 
Do thotë që ai që i kishte nuk duhej të kishte.
Ai që i gjenë duhej të ishin të tijat 🤷
Besoj në ironinë e fatit 😎

Gjithsesi ky 100 euro është tradhtarë. Sa herë që dalim bashkë në darkë në xhiro😜 kthehem vetëm në shpi 😜😎
 
Por jo me eurot 😁
Ps. Çfarë ke gjetë tjetër përtokë që paske eksperiencë të keqe 🤔😁
Ja për shembull këndej nga DK e kemi rregullin 3 sekonda. Nëse sdçka bie në tokë dhe nuk e ngre brenda 3 sekondave, duhet të lahet. Imagjino tani ato 100€ t’i merja, t’i laja dhe të pyesja kush i ka humbur? 😂
 
Ja për shembull këndej nga DK e kemi rregullin 3 sekonda. Nëse sdçka bie në tokë dhe nuk e ngre brenda 3 sekondave, duhet të lahet. Imagjino tani ato 100€ t’i merja, t’i laja dhe të pyesja kush i ka humbur? 😂
Në ktej nga Italia e kemi rregullin në tre sek futi në xhep çfarë gjenë 😄😜
 
Normalisht duhet të merren e të dorëzohen tek organet e policisë...që më pas(duhet) kalojnë në bamirësi diku 🙂
po mire eshtre po kush e ka kohe ta coje tek polici. ne fakt une eci me idene se ndoshta kthehet personi qe i ka rene leku dhe e gjen aty ku i ka rene. :D
 
cfar do benit thote:
- Hic mer babe, do bleja 2 paqeta cigare, do pija 1 birre ose 2 kafe tek klubi i lagjes, do bleja nja 2 shishe voj luledilli dhe i top letrash higjenike (se osht rrit cmimi shume i ktyre dy asortimenteve ke baba :p) dhe po te tepronte noi evro do shkojsha tek Pumpa e Benzines qe ti merrsha i cik ere dhe t'bojsha nja 600 gr benzine per motorrin! :p
....................................
Cfar ka mbetur per te bere sot me 100 Evro mor aman! 😂😂😂
 
Top