• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Negociatat/ Spahiu në Open: Faji i Ramës që nuk nxori para drejtësisë politikanët e mëparshëm

Vinjol

Status offline...... KÇK
Kreshnik Spahiu i vendosi gishtin Edi Ramës si fajtor për mos-hapjen e negociatave.


Sipas Spahiut Rama duhet të kishte çuar para drejtësisë politikanë e mëparshëm, ashtu siç bëri Rumani e cila sot është në Bashkimin Europian.

Gjithashtu Spahiu tha se Po është një votë positive dhe Jo është një votë negative. Pra kemi një votim pro të Gjermanisë, por negociata nuk i hap Gjermania por BE-ja.

“Kushtet nuk janq që shqiptarët të kenë rroga më të mira, standart jetese më të mirë. Shqiptarët janë popull i çuditshmë ku mundohet të shpik terma të rinj ligjorë”- vijoi Kryemadhi.Top Channel

1569541347035.png
 
Top