Në Francë si Shqiponjë, UEFA i jep çmimin si tifozi më i mirë

MasteR

I'm offline
12-1.png

14.png

11.png

13.png


Një shqiptar është vlerësuar me çmim nga UEFA si tifozi më i mirë i Kombëtares së Shqipërisë, e cila luajti mbrëmë me Rumaninë. Ai ka vendosur që të mbështesë ekipin e zemrës në një mënyrë mjaft të çuditshme, i veshur si shqiponjë, me kostum popullor si të Isa Boletinit.

Përfaqësues të UEFA u interesuan për emrin e të riut shqiptar dhe e thirrën për t’i dhënë çmimin si tifozi më i mirë.
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Titulli: Në Francë si Shqiponjë, UEFA i jep çmimin si tifozi më i mirë

Fantastik!!! :-D
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Në Francë si Shqiponjë, UEFA i jep çmimin si tifozi më i mirë

Me pelqen :)
 
Top