Ndjenja e momentit ne tinguj muzikore.

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
...
 
Redaktimi i fundit:

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M


Mo s'po fshihesh, yeah, po shihet pi s’largu
S'ka letra dashurie mo që t'vinin poshtë pragut
Tregime t'jastakut, ngushllimet e hallkut
Shtegtime t'ndërdijes veç me i hup dhimbjes pak tragun
Kujtimet po shkrihen, është vyshkun zambaku
Kejt çka mbeti nga kjo lidhje është një shkrepje Kodak-u
Smile for me, "2Pacalypse"
Na dy bashkë dashni deri n'apokalips
Tapë a gips, bashkë si dy trapa fiks
Kjo është letra e fundit që ta shkruaj, data X😉
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Aj de si nuk ta marr vesht asni fjaje.

Po smore vesh dhe anglisht,pastaj kerkoje italisht. hahahahahahah


Se kuptoj pse ja heq perkthimin kur ve videon ketu ne forum,klikoje dhe degjoje ne youtube. se mua aty me jep me lirics.ketu jo,i njejti link.
 
Redaktimi i fundit:
Top