• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ndihmë!!

kushtrimv

Antarë
A a ka mundsi dikush te mi spjegoj ekuacionet kuadratike ,dhe perqindjen,????

Faleminderit .
 

Lela_Dr

Donatorë
Pe: Ndihmë!!

Po librin e algjebres nuk e paske bler??????
 

kushtrimv

Antarë
Titulli: Pe: Ndihmë!!

Po librin e algjebres nuk e paske bler??????
Jo se kam bler ti nese e ke bler shko mesoje .

Faleminderit per mirkuptim.
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: Ndihmë!!

Jo se kam bler ti nese e ke bler shko mesoje .

Faleminderit per mirkuptim.
Plako merre me qete ske pse te jesh kaq i acaruar.
Ne nuk jemi ketu per te zgjidhur problemet matematikore te studenteve.
Sic tha edhe antarja siper cdo gje e ke te shpjeguar tek libri keshtuqe kalo me pak kohe ne internet dhe me shume ne liber dhe e di si do vine zgjidhjet.
 

kushtrimv

Antarë
Titulli: Pe: Ndihmë!!

Plako merre me qete ske pse te jesh kaq i acaruar.
Ne nuk jemi ketu per te zgjidhur problemet matematikore te studenteve.
Sic tha edhe antarja siper cdo gje e ke te shpjeguar tek libri keshtuqe kalo me pak kohe ne internet dhe me shume ne liber dhe e di si do vine zgjidhjet.
Nuk jam asi qe e marr as qet as i acaruar.
ti nese nuk je per ti zgjedhur problemet dikush tjeter ndosha eshte pse forumi eshte i joti personal ?

p.s Ne internet nuk rri shum me qen ashtu i kisha nja 4000 poste si do antar ketu . Mir u degjofshim!

---------- Post added at 08:07 ---------- Previous post was at 08:01 ----------

KarameleZana : Faleminderit
 
Top