• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

NBA, Bryant rinovon me Lakers deri në 2016-n

cent

...Lontano
Los Angelos Lakers dhe Kobe Bryant informuan këtë të hënë se kanë gjetur marrëveshjen për një kontratë të re 2-vjeçare, e cila do të zgjasë qëndrimin e 35-vjeçarit të paktën deri në fund të sezonit 2015-16.

Lajmi për rinovimin e disa herë fituesit të çmimit "MVP" është një gëzim për të gjithë basketbolldashësit, të cilët do të kenë mundësinë të shohin Koben ende në aktivitet edhe për disa kohë.

Në rinovimin e tij, Bryant theksoi se shpreson që të ketë mundësinë të fitojë ende tituj të tjerë me skuadrën ku është shndërruar në një prej legjendave të gjalla të NBA-së, përpara tërheqjes.

Nuk është bërë e ditur shuma që do të përfitojë Kobe nga kontrata e re. Aktualisht, ai është basketbollisti më i paguar i NBA-së, pasi përfiton 30,4 milionë dollarë në sezon.
/Top Channel
 
Top