Natal Chart....belesh!!!

astrotarot

Antarë
Kur te keni kohe dhe jeni te interesum te dini per karakterin e juj

veq shkruje diten e lindjes..oren e sakte te lindjes dhe qytetin ku keni lindur
si psh 01.11.1988 16:34pasdite Prishtine

dhe do te mundona me ju shkru najsen qe osht karakterisike mu permend....shpresoj qe do te ju pelqej

nese nuk e dini oren e sakte....mund te thuni paradite ose pasdite ose ne mramje
qe bile disa sende me mujt mi nxerr ...sepse per disa minuta gabim nderrohet shtepia...ose shkalla e planetit edhe e ndrtyshon kuptimin...so have fun boys and girls...

PS
jon sende qe kushtojne shume te profesonistat edhe jon sene qe nuk jipen pa money, keshtu qe shfrytezoni rastin)

TRY ME!!!
 

astrotarot

Antarë
ta nis une e para:
10.09.86 17.30 pasdite, Korce
(uroj ta lexosh)

Tung Kretaflakita,

flm qe shkruve,

shenje je siq e din Virgo, dmth diellin e ki ne virgjereshe, person qe shiqon shume detajet, ben panike, dhe punetore shume, kete diell e ki ne shtepine e 7 shtepine e lidhjes....ndihesh mire shume ne lidhje apo ne bashkpunim me najkon...duke ja bashkangjit edhe merkurin je femer qe fol shume...per shume detaje e sidomos ato qe kane te bejne me raporte mashkull femer apo edhe biznesi.

nenshenje je peshk qe tjeret te shiqojne si dikush qe eshte lehte mi bo perveti....poashut tjeret te shohin edhe si enderrimtare....ma shume i paramendon sendet sesa qe i ben.....e kto ta ploteson edhe ma shume ne egon tonde edhe Jupiteri ne shtepine e pare te vetes tende e cila ti rrit hala ma shume keto veti....ki deshire edhe per ksi sene misterioze


Marsin e ki ne bricjap....edhe ne shtepine e shoqerise...qe dmth...me mashkujt qe te shkon jon virgjiresha, bricjap ose dema....kto ta forcon edhe dielli e merkuri ne virgo....e me nifar menyre ata i sheh ma teper si shoke edhe nese je ne lidhje.

pak a shume e sheh veten te turpshme qe e tregon hana bashke me saturnin qe dmth ja kufizon vetes ndjenjat...ne vend se mu knaq me diqka ...ja nal vetes qato knaqesi....po e mira te ndjenjat edhe pse te kufizune ki qef mu kone shume e pavarur......

me veneren ne shtepine e tete, qe ka te beje me paret e tjereve...babes tond psh...ose najkujt qe ti ke te besh.....osht hsume intenzive...poashtu tregon se ki nevoje shume per lidhje ma teper sesa e mendon ti....e ato zakonisht te vijne bash qysh ti nuk ki qef se plutoni osht i bashkuar me veneren e lidhjet ti bjen te quditshme......

je shume komunikative qys he thashe edhe ma heret.....ki AFTESI mi shpreh veten shume mire edhe me shume vetebesim......edhe i deshiron muhabetet intenzive ose qe te nxisin sidomos ato te shoqerise...

e ki veshtire mu kone e vendosur.....pjesa e karakterit tond endrrimar ta bon qito.....e me kete rast mizen e vogel e bon elefant (pom kupton heheh)....

ki qef mi bo senet veq qysh ti thote koka jote....ski qef mi ngu tjeret per sene kto ta bon urani....poashtu e ki ndjenjen qe po don mi ndryshu boten....ose ka shume sene qe ndodhin qe te kopjojne qka bon ti...qishut diqka


je hsume romantike....edhe ki qef mu kone shume dramatike lidhja....ne forme filmi hehehe qashut kom qef edhe une....


qishut ka garant edhe hsume sene po u lodha ...tu shkru...veq pata qef shume se jom edhe une nenshenje virgo e shenje gaforre ...me shkon muhabveti me njerez si ti

qishut kalo embel

l.
 
Redaktimi i fundit:

pulcina86

❤️
5-4-1986 nga ora 12 e drekes... ne spital :p (vlore)
Shprehu...:D
 

astrotarot

Antarë
5-4-1986 nga ora 12 e drekes... ne spital :p (vlore)
Shprehu...:D


mmmmm ti koke shenje dash dmth diellin ne dash e nenshenje je gaforre.....shume te bute te shohin....a ne fakt je luftarake....edhe pse normal qe je shume e ndishme.....ndjenjat tuja shume mvaren edhe prej rrethit tond ....se edhe hanen e ki ne peshk qe te bon ende ma te ndishme....mashkujt te pelqejn te tokes....virgo bricjap dem se marsin e ki ne bricjap te pelqejne njerezit qe punojne shume ....ka gjasa qe ki talen per mjeksi diqka poahtu edhe i don kafshet shume.....s eshtepine e kafshve qe osht e gjashta e ki te mushne me shume planete.....

me gaforre peshqi e shkorpinona te shkon shume muhabeti....shume ju lidhin sende ....e kjo te bon njekohesisht edhe hsume te msheft ....

punen qe e bon edhe pse ndoshta nuk fiton shume e bon per karriere.....diqka ludhje me art spo di sakte.....

je hsume e omel ne lidhje.....mashkujt qe kane me te ardhe ne lidhjen tonde jon njerez me te cilet punon.....ose qe ju ndihmon ti......poashtu ki shume vetebesim.....aventurat te bojne shume pershtyupje.....

....shume e humb kohen tu e krahasu veten me tjeret....ski nevoje se ki boll potencuial perveti ....edhe per punet tuja...

shuem ki ide te ndryshme edhe njerezit kane qef me nejt shume me ty se je shume e lehte per komunikim....poashut je shume e kujdesshme per tjeret ki qef mi ngu tjeret qka kane te thojne per problemet e tyne .....

qishut
kalo edhe ti bukur
L.
 

pulcina86

❤️
mmmmm ti koke shenje dash dmth diellin ne dash e nenshenje je gaforre.....shume te bute te shohin....a ne fakt je luftarake....edhe pse normal qe je shume e ndishme.....ndjenjat tuja shume mvaren edhe prej rrethit tond ....se edhe hanen e ki ne peshk qe te bon ende ma te ndishme....mashkujt te pelqejn te tokes....virgo bricjap dem se marsin e ki ne bricjap te pelqejne njerezit qe punojne shume ....ka gjasa qe ki talen per mjeksi diqka poahtu edhe i don kafshet shume.....s eshtepine e kafshve qe osht e gjashta e ki te mushne me shume planete.....

me gaforre peshqi e shkorpinona te shkon shume muhabeti....shume ju lidhin sende ....e kjo te bon njekohesisht edhe hsume te msheft ....
Kete se mora vesh..
punen qe e bon edhe pse ndoshta nuk fiton shume e bon per karriere.....diqka ludhje me art spo di sakte.....

je hsume e omel ne lidhje.....mashkujt qe kane me te ardhe ne lidhjen tonde jon njerez me te cilet punon.....ose qe ju ndihmon ti......poashtu ki shume vetebesim.....aventurat te bojne shume pershtyupje.....
S'kam pasur lidhje me cunat qe kam punuar..
....shume e humb kohen tu e krahasu veten me tjeret....ski nevoje se ki boll potencuial perveti ....edhe per punet tuja...
hehe. kjo eshte e vertet..

shuem ki ide te ndryshme edhe njerezit kane qef me nejt shume me ty se je shume e lehte per komunikim....poashut je shume e kujdesshme per tjeret ki qef mi ngu tjeret qka kane te thojne per problemet e tyne .....
Aha, kjo i ka ren pikes :D
qishut
kalo edhe ti bukur
L.

Shum flm :D
Nuk e kuptova mire por pak a shum njihem ne kete postim..
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Astrotarot, por te te pershkruaj une sesi jam, ma gjen dot ti mua se kur kam lindur ? :brrr
 

ida angel

:)
V.I.P
Ditelindja ime eshte 14,2,1985....me duket kam lindur ne mbremje rreth ores 12 te nates.
PS.se mos na kerkon ndonje lek ore....se jan shtuar shume astrolog te tille.
 

astrotarot

Antarë
tung nostra,

me 8 qershor 1981 ...pasi qe spo ta di oren e sakte
e smuj mi pershkru shtepijat ku ndodhen planetet poashtu as nenshenjen

po ti tregoj do sene tjera...qe i paske karakterisitka si te miat

ok si shenje binjak dmth dielli ne binjak flet shume je shume komunikativ
kto e forcon edhe Marsi ne binjak ...qe te ben shkrues ose veprimet e tuja
jon ma teper komunikative gje qe e deshomion edhe forumi qe ti e mban
po sakte qka kallxon ky marsi jot ne binjak e tregon edhe shtepia ku gjindet
e qe se kam....nejse vazhdojme, hehehe.....

hanen e ki ne virgo....qe te ben detalist shume....lidhjet i kqyr me shume kujdes
poashtu dukesh shume i bute nga jashte....po spo muj sakte me te thone
se spo e di ku osht sakte hana te ti ne cilen shtepi....

femrat zakonisht te pelqejne ose gaforre ose akrep ose peshk...ki shume qka me fol me to
e qe poashtu te bon te orientum ka familja
per ma teper qe nuk po e di oren spo di per qka sakte keta kryjn funksion ne jeten tonde

vazhdojme......komunikimi jot osht i mbushur me ndjenja
mendja edhe zemra te jon bashke ne komunikim me tjeret....qe po te bon te mire edhe ne lidhje
...poashtu edhe ki qef mi ngu qka kane me thone....

pak je jotolerant edhe po thote qe nervozohesh shume...i padurushem....gje qe te bon
ne raste te ndryshme me nejt vetem ose te vetmuar....duhesh mi permbajt pak veten

ki qaq shume ideja sa qe sdin cilen mi realizu ma te paren e mandej mbetesh pa bo kurgjo
jon do Square aspects qe i ki te shumta ne karten natale tonden
seni tjeter osht qe je pak ekstravagant....edhe egoist....e kanihere e humb rrugen ne oborr qe thojne

poashtu edhe ne lidhje nuk jepesh taman....edhe pse i ndjeshem keshut edhe i don te ndjeshmit
ti nuk jepesh....

psh kjo puna qe je ka e bon si administrator i forumit....te ben te jesh ma rigoroz
qe i permvbahesh rregullavbe
....por ne pune je shuem i zellshem edhe i perkushtuar mire qe e bon aspekti mes jupiterit
edhe saturnit

hmmm ni wsend karakterisitk.....ju lejon tjereve me ta udheheq jeten tonde
ose me te tregu se qka duhety bere per kete apo ate....po tash a jane prindet, shoket puna apo dashuria
nuk e di shkaku i ores se lindjes

qishutttttt
hahahahaha

kalo bukur
 

astrotarot

Antarë
tung Ida edhe tjeret,

ta kthej pergjigjen ma vone per natalchartin tend,

veq dashta me ju tregu qe une kto veq perqef jom ka e boj....se skmom qef mem njoft per kete pune....po pasioni osht nr 1......nuk me intereson parja per kete send.....

jom dizajner profesional.....regjisor.....edhe arte te ndryshme qe me intreojne
po sdon me tjhone qe njerzit skane edhe pasione tjera....qe mujn me tingllu ndoshta banale......por i bejne
e une si pasion tjeter e kom misticizmin duke perfshire: astrologji, tarot, iching, runes etj etj

PS. kur po shkruj gjihtmone pom doket vetja qe jam shume duke u ngutur...heheh
skom qka me bo...its how it is

kaloni bukur
 
Redaktimi i fundit:

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
plako pa ho iher ca po na thu ... 2-10-1987 mbremje Fier
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Waaaaaaaa, mund te kem nderin dhe une te dije dicka rreth meje:D:D:D

25 gusht 1987, tirane 5:00 ose 5:30 mengjes (nuk e ka pare oren mami:D)

Faleminderit
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Interesante, duket qe ta kane rekomanduar forumin shoket e tu ty lol
Megjithate nuk e di nese prish pune te te them qe vitlindja eshte 1982 dhe ora e lindjes 7:45 am. Per 15 min duhet te shkoja ne shkolle e isha me vonese lol

Gjithsesi flm !

Suksese kudo !
 

astrotarot

Antarë
Ditelindja ime eshte 14,2,1985....me duket kam lindur ne mbremje rreth ores 12 te nates.
PS.se mos na kerkon ndonje lek ore....se jan shtuar shume astrolog te tille.

tung ida

shenje je ujor...afer diellit ne ujor e ki edhe merkurin
qe t bon shume komunikative poashut te bon edhe shume te pavarur si person
dkush qe si don rregullat e tjereve shume....femer e pavarur
je e fokusuar ne shtepine tende ku jeton...ose sendet qe te ndodhin jan ma teper rreth shtepise
shume te shkon me njerez te ajrit me njerez te artit edhe me njerez te komunikimit
peshore binjak ujor
i mednon senet shume mire....

nenshenje je akrep....qe te ben intenzive, kerkuese ma se shumti punetore te madhe
po duke e pas saturnin ne shtepine e egos diqka sikur ja ndalon vetes sendet
ose ndihesh e kufizuar si personalitet ose qasht te shohin edhe tjeret
ose dikush me ndjenja te mshefta

hana jote osht ne shigjetar e pelqen udhetimin ose sendet qe ndodhin jashte vendit ku jeton ti
aventurat ne pergjithsi....sidomos ato qe kane te bejne edhe me punen
ose pasurite tuja...

mashkuijve ju qasesh ne menyre mashkullore femrore
ku duhesh mu kone femer je mashkull ose ku duhesh mu kone mashkull ti bohesh femer
e kom edhe nje shok e nje shoqe qe i njoh me kete aspekt e qe jane ashtu,

te vijne shume rastet kur ti i shpreh ndjenjat ashtu me knaqesi
...por ki edhe kerkesa shume...nganjihere qe jon edhe te panevojshme
e qe te bejne mu zhgenjy ne ato lidhje...te cilat nganjihere shendrrohen veq ne aventura te vogla

ka raste kur nuk din qysh mu shpreh sidmos ne luidhje me mashkujt.....
ku egoja jote ti ndalon do sende...shpesh komunikimi me tjeret e preferon ne menyura te mshefta
ose jo kur jeni ne bashkesi me njerez...one on one situation


intuita jote osht shume e zhvillune qe te ben ti ndjesh sendet prej 1 km hahaha
poashtu je shume e bute e ndjeshme edhe imagjinative....sa qe kaniehre e sheh veten
te zhytur aq shuem ne ndjenja sa qe ki qef mu terhek pak prej botes
....si te them shkurt sheh ondrra me sy......

qishut perafersisht

enjoy it

L.
 

astrotarot

Antarë
Waaaaaaaa, mund te kem nderin dhe une te dije dicka rreth meje:D:D:D

25 gusht 1987, tirane 5:00 ose 5:30 mengjes (nuk e ka pare oren mami:D)

Faleminderit

mmmm wow,

shenje virgo nenshenje virgo, henen ne virgo, mars mercury edhe veneren e ki ne virgo stellium i thojne kesaj

je komplet virgo pothuajse (bash me kish interesu me nejt me ty hahaha)
ma zgjove kurreshtjen

je e lindur kur eshte hena e re...qe te ben te kesh fat shume

ok...diellin e ki ne shtepine e 12 edhe pse detaliste dhe dikush qe i shiqon gjerat edhe me ni panike, je e preokupuar me gjera mistike poashtu edhe me njerez qe nuk te bejne te ndihesh mire.

hena ne shtepine e pare bashke me nenshenjen...sikur une qe i kam.....te bejne te jesh me e bute dhe e ndjeshme per nga pamja te njerezit....por perkunder butesise tende merkurin ne shtepine e pare...te shohin njerezit si shume te shpejt dhe komunikative poashtu edhe puneteore te madhe.....

dukesh edhe si diokush qe punon ne prapaskene....qoft ndonje radio apo diq te ngjashme spo di.....po komunikimin e ki shme me ndjenja dhe shume efektive......je e japur pas artit, qetesise dhe ki deshire ti kesh shoqerine afer...

shpesh vepron pa menduar mire....je inicuse e madhe dhe ndermarrese e veprimeve....tipike lidere.....shpesh lidhjet e dashurise te zhgenjejne.....
je poashtu shume person me fat te madh......sidmos do te kesh udhetime te ndryshme......

ki talent qe ti zbutesh njerezit, ti besh te te degjojne...apo te ju heqesh dhimbjen si te them, ke ndikim te madh tek ta

me del ketu edhe si sportive, apo aktivitet mendor ...ndoshta me politike apo udhetime te ndryshme...mars jupiter

por....hena me saturnin e ka nje aspekt jo edhe aq te mire...qe te ben te ndihesh hsume e pakenaqur edhe e pasigurte...gje qe e ploteson edhe dielli ne shtepine e 12

sipas ketuhit je e bukur (edhe pse ste njoh, haha) je shume karizmatike, e embel per njerezit....intuitive shume e madhe ( qe e deshmon edhe intereimi jot per astro)....neptunin e ki ashume aktiv dhe ne aspekte te mira me shume planete....i tregon gjerat ne menyre shume te bukur edhe interesante....
qe i bjen njerezit te argetohen me gjerat qe i tregon ti

lidhjet zakonisht te vijne ne forme te aventures...e jo te mendohet mire per to
ose te them se i imagjinon aq shume saqe ndonjehere edhe nuk vijne apo hasin pengesa palidhje

perafersoisht keto jane

enjoy it girl
L.
 

Bilderberg

Anëtar i ri
:kercim: hec se po e provoj edhe une te shofim se çfare do na dale,
Nese nuk dale:
maniak vrases :sharre:,
djall me brire :djalle: dhe engjell njekohesisht :engjell:,
romantik i perjeteshem :serenate: :puthdore:,
karagjoz :lol::fuck: :haha:deri ne vdekje,
grindavec i pashtershem :nevrik:,
menefregist i lindur :syze:,
studjues i perjeteshem :poezi:,
mik per koke :shoqeri:, etj etj

keq me vjen por ti si astrologj nuk vlen :lexim: :espuls: LOL ndrro profesionin LOL

15 qershor , ora 6 e mengjesit, qyteti Fier (Shqiperi)
 

jackass

Anëtar i ri
27.04.1987 diku rreth 6 apo 7 te mengjesit, prishtine
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
11.05.1991
Ne ora 7:45 ne mengjes
Ne Spitalin e Gjilanit

Dhe un dua te di diqka :D me rrespekte.:)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Kur te keni kohe dhe jeni te interesum te dini per karakterin e juj

veq shkruje diten e lindjes..oren e sakte te lindjes dhe qytetin ku keni lindur
si psh 01.11.1988 16:34pasdite Prishtine

TRY ME!!!

i dite mas dites se vjeshtes, 3 vite para demostratave te vitit 1981 :gjujpeshk: pas gjyses se nates pak pa kendu gjeli i sabahut :gjujpeshk: ne hamamgjikun e kasolles se vjeter :dance:
 

vlora

PeJaNeZe
12.09.1984 gjermani...:D aty diku rreth ores 4 e dicka ne mengjes:D
 
Top