Napoli vazhdon “marshimin” në Serinë A, mund me “poker” Sasuolon dhe ruan kreun

osimhen.jpg
Ishin tre golat e Osimhen dhe një e Kvaratskhelias të cilat sollën tre pikët e radhës për skuadrën e Spaletit.

Kështu Napoli vazhdon të ruajë formën e saj fantastike dhe ruan kreun e vetme në Serinë A.

Osimhen 4’,
19’,
77’,
Kvaratskhelia 36’

panoramasport.al
 
Top