mrekullia ime

Ne kto dit me shi
Ti je shpirti qe me detyron dhe imponon te jem nje njeri i mire dhe te shoh ngjyrat qe kisha harruar.
Qe kembngul dhe me shkeput nga merzitja kur teletrasportoj veten ne thellesite e oqeanit...

Shoh ne syt e tu, ato te miat kur isha vetem nje femije rebel dhe i prapt qe qeshte ne vetmi pa asnje lloj motivi konkret. Thjesht sepse ndihesha gjall nuk me mesuan ta shpreh me fjale ?

Sot, jam perseri si femije e lumtur... jo vetem sepse te kam ty por sepse arrita te te mesoj te marresh dhe te japesh dashuri dhe pse kaq i vogel.
Thon qe 'eh eshte femije' por un e dija qe e ndjeje qe do te mbroja me cdo kusht; un e ti kunder te gjithve❤

Mi zbukuron ditet kur din qe ke gabuar dhe shkon e ben dicka per tme kerkuar falje.... kur me ngjitesh si oktapod dhe sme leshon sepse je xheloz edhe per ajrin qe me mbush mushkrinjt... kur me ven doren te buzet sepse e din qe eshte e vetmja menyr qe te ndaloj lotet perpara se tme dalin, kur me perserit njemijhere ne dit:
" mami prit se harrova me te than dicka: te dua shum"

Eren,
Je jeta ime.
Bota ime.
e0945ad13aa0433964574c07f7be405b.jpg
IMG-20180330-WA0038.jpg
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Ne kto dit me shi
Ti je shpirti qe me detyron dhe imponon te jem nje njeri i mire dhe te shoh ngjyrat qe kisha harruar.
Qe kembngul dhe me shkeput nga merzitja kur teletrasportoj veten ne thellesite e oqeanit...

Shoh ne syt e tu, ato te miat kur isha vetem nje femije rebel dhe i prapt qe qeshte ne vetmi pa asnje lloj motivi konkret. Thjesht sepse ndihesha gjall nuk me mesuan ta shpreh me fjale ?

Sot, jam perseri si femije e lumtur... jo vetem sepse te kam ty por sepse arrita te te mesoj te marresh dhe te japesh dashuri dhe pse kaq i vogel.
Thon qe 'eh eshte femije' por un e dija qe e ndjeje qe do te mbroja me cdo kusht; un e ti kunder te gjithve❤

Mi zbukuron ditet kur din qe ke gabuar dhe shkon e ben dicka per tme kerkuar falje.... kur me ngjitesh si oktapod dhe sme leshon sepse je xheloz edhe per ajrin qe me mbush mushkrinjt... kur me ven doren te buzet sepse e din qe eshte e vetmja menyr qe te ndaloj lotet perpara se tme dalin, kur me perserit njemijhere ne dit:
" mami prit se harrova me te than dicka: te dua shum"

Eren,
Je jeta ime.
Bota ime.
Shiko fotografinë 1921163
Shiko fotografinë 1921168
Mrekulli ai si je dhe ti . Pure love .?♥️?
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Bekim prej Zotit?
Ja vetem keta te dergojne ne parajse te vertete?
 

Electra

Lart atje mbi re …🥀
Ne kto dit me shi
Ti je shpirti qe me detyron dhe imponon te jem nje njeri i mire dhe te shoh ngjyrat qe kisha harruar.
Qe kembngul dhe me shkeput nga merzitja kur teletrasportoj veten ne thellesite e oqeanit...

Shoh ne syt e tu, ato te miat kur isha vetem nje femije rebel dhe i prapt qe qeshte ne vetmi pa asnje lloj motivi konkret. Thjesht sepse ndihesha gjall nuk me mesuan ta shpreh me fjale ?

Sot, jam perseri si femije e lumtur... jo vetem sepse te kam ty por sepse arrita te te mesoj te marresh dhe te japesh dashuri dhe pse kaq i vogel.
Thon qe 'eh eshte femije' por un e dija qe e ndjeje qe do te mbroja me cdo kusht; un e ti kunder te gjithve❤

Mi zbukuron ditet kur din qe ke gabuar dhe shkon e ben dicka per tme kerkuar falje.... kur me ngjitesh si oktapod dhe sme leshon sepse je xheloz edhe per ajrin qe me mbush mushkrinjt... kur me ven doren te buzet sepse e din qe eshte e vetmja menyr qe te ndaloj lotet perpara se tme dalin, kur me perserit njemijhere ne dit:
" mami prit se harrova me te than dicka: te dua shum"

Eren,
Je jeta ime.
Bota ime.
Shiko fotografinë 1921163
Shiko fotografinë 1921168
Pure love 🥺 e dua dhe un nje beb 🥺
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Aman se jam e turpshme te keqen .. mbyll syte dhe coj TV tek tirana kur behet fjale per ksi ngjarjesh 🤣
Dhe tek tirana ka kshu gjerash 🤣
E zeza 😂😂😂 @Ledia degjo xhan nqs me ben nje super propozim do e mendoje 😂😂 @Xhelozi (ps jo chit-chat ne cdo teme 🤪)
Dhe ne per mrekulli po flasim 🤣
@Xhelozi bush o fol sotne o mos fol me
Beja nje mos ki turp
Do ja bej nje qe cke me te 🤣
 
Top