Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Helga Lovekaty, është një modele ruse që ka një dobësi të madh për selfie-t. Dhe me format e saj po çmend rrjetin social. Profili i saj ndiqet nga 16 mijë përdorues. Kuptohet se kujt gjinie i përket shumica e ndjekësve…

192125188-33bab31d-9b0f-4978-b8f7-82c3799e6bcc1-1024x576.jpg


190118334-8151d3ec-4b27-4f39-9b4a-93920232c473-1024x576.jpg


190126800-c890a804-7153-44fd-bb5f-0781382e7340-1024x576.jpg


190134098-b0f1eb74-28a2-4b04-b241-19b2a446b7f2-1024x576.jpg


190137422-e8747744-9b9e-40ed-ab89-e4ff233255f2.jpg


190141076-3bb36e4b-1195-414b-8665-2f7c98ba4da8-1024x576.jpg


190147291-e479140d-788d-4e0e-bf1a-d8326ac431aa.jpg


190150656-56966298-8e7a-48d3-ba94-a7833211164b-1024x576.jpg


190154293-c7cb2b73-26f4-42c3-a2ea-5d3eca2bd06d.jpg


190157693-408bd302-1d44-4a65-b6a1-7a612e59dd34.jpg


190201352-6a6ae009-6831-406b-b1ee-efc4d53b0c50.jpg


190205120-8266ea23-1811-47bc-aad6-8832c8450d7d.jpg


192125188-33bab31d-9b0f-4978-b8f7-82c3799e6bcc-1024x576.jpg


b.t.observer
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

Nuk paska fare vithe... shume e dobet ne pergjithesi, pjesa poshte gjoksit e poshte , kot fare.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

Zanaaa si nuk ka vithe ,vithe te papara :p mire qe sjam mashkull se do tundohesha hahahahaa

190157693-408bd302-1d44-4a65-b6a1-7a612e59dd34.jpg
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

E ketyre ju thuan vithe ti ? nuk te lene shije femre, k'to lloj vithesh... :jooo

Gjithsesi varet sipas shijesh, por nuk mund te ju thuash vithe te nxehta ... k'tij lloji.
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

Shqiptaret i kunderpergjigjemi Rusise me Zanen.

U bon ata!
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

Shqiptaret i kunderpergjigjemi Rusise me Zanen.

U bon ata!

ha ha ... nese do kisha insta , do i beja me pagese qe ti shikonin fotot e mija e te gjitha do shkonin per charity :)

Ps.... edhe Bleona i ka me te mira se kjo Rusja. loool
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

ha ha ... nese do kisha insta , do i beja me pagese qe ti shikonin fotot e mija e te gjitha do shkonin per charity :)

Ps.... edhe Bleona i ka me te mira se kjo Rusja. loool

Ja qe ia kalojme edhe nga ana humane. Ajo legenia i mban krejt leket per veti :p

Zana 2 - 0 Helga :p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

Ja qe ia kalojme edhe nga ana humane. Ajo legenia i mban krejt leket per veti :p

Zana 2 - 0 Helga :p

Po deshi... le te vije edhe Kim :p

Ps...Femres Shqiptare thjeshte i mungon vleresimi dhe kurajoja nga meshkujt tane, nga ky fakt detyrohen te shkretat te prezantohen ne rrugen jo te duhur per arsye te gabuara... ne te kundert nuk kane asgje me shume ... k'to shemtirat e huaja , jo . :)
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

Zana gjithesi qe ka vithe me te bukura se kjo modelja ruse.
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

Po deshi... le te vije edhe Kim :p

Ps...Femres Shqiptare thjeshte i mungon vleresimi dhe kurajoja nga meshkujt tane, nga ky fakt detyrohen te shkretat te prezantohen ne rrugen jo te duhur per arsye te gabuara... ne te kundert nuk kane asgje me shume ... k'to shemtirat e huaja , jo . :)

Zana, gjeja adresen dhe t'ia dergojme nja 3-4 foto tuajat.. ta fusim ne depresion iher :p
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

Zana gjithesi qe ka vithe me te bukura se kjo modelja ruse.

Ah si ju ndien eren c.cave e b.theve ti Ylli :D

E ke bo me alarm. Si te permenden ne forum te bon vibrimi ne telefon. Lol
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

Ah si ju ndien eren c.cave e b.theve ti Ylli :D

E ke bo me alarm. Si te permenden ne forum te bon vibrimi ne telefon. Lol

E kam lidhe direkt qe sa here permenden vithe dhe cica te me lajmeroj...pune teknike me!
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

E kam lidhe direkt qe sa here permenden vithe dhe cica te me lajmeroj...pune teknike me!

Me ke zhgenjy fort te libido Ylli. Nga ti prisja mrekullira. Ik ik :D
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

Me ke zhgenjy fort te libido Ylli. Nga ti prisja mrekullira. Ik ik :D

Moderatorit nuk i takon ta uzurpoj nenforumin, por te menagjoj drejt dhe paanshem!
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

Moderatorit nuk i takon ta uzurpoj nenforumin, por te menagjoj drejt dhe paanshem!

Cka don me mengju kur u varros nenforumi komplet :D

Apo je i turpshem shume ti, harrova Lol
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

lol

Une s'kam nerva te merrem me fb e insta , nuk i perdor ... por nese ju intereson ju jap leje te perdorni foton/t e mija :p

Ps... Ylli , po vjen era vanilla eee lol :p
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

lol

Une s'kam nerva te merrem me fb e insta , nuk i perdor ... por nese ju intereson ju jap leje te perdorni foton/t e mija :p

Ps... Ylli , po vjen era vanilla eee lol :p

Ok, por ne fillim duhet me bo kontrate.. fitimet 50 - 50 :p

Jo kur bohesh e famshme, me ik te ndonje menaxher tjeter :D
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

Kam pakes problerme me turpin Aver, nuk njihemi fare dhe duhet dikush te ma thote: Eshte turp te te vie turp apo jo?
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

lol

Une s'kam nerva te merrem me fb e insta , nuk i perdor ... por nese ju intereson ju jap leje te perdorni foton/t e mija :p

Ps... Ylli , po vjen era vanilla eee lol :p

Pse mi Zana me vanilje i lyen ti?
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

Kam pakes problerme me turpin Aver, nuk njihemi fare dhe duhet dikush te ma thote: Eshte turp te te vie turp apo jo?

Ylli, ti e ke perkrahjen tone pa rezerve. Turp eshte me vjedh. Ne fakt as me vjedh nuk eshte turp. Tur eshte me t'kap tu vjedh :D
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

Ok, por ne fillim duhet me bo kontrate.. fitimet 50 - 50 :p

Jo kur bohesh e famshme, me ik te ndonje menaxher tjeter :D

ha ha ...Deal . Me nje kusht ama, qe te tera fitimet te shkojne per charity :p

Ps... Nuk me ben pershtypje fama, pasi nuk e kam ne mend te identifikohem .. qe te me shkaterrohet jeta prv pastaj , kshuqe nuk jam fare pas fames , thjeshte per sport & charity :p
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

ha ha ...Deal . Me nje kusht ama, qe te tera fitimet te shkojne per charity :p

Ps... Nuk me ben pershtypje fama, pasi nuk e kam ne mend te identifikohem .. qe te me shkaterrohet jeta prv pastaj , kshuqe nuk jam fare pas fames , thjeshte per sport & charity :p

U tha u bo :p

Ama nje 20% do ta ndali per shpenzime te udhetimeve, buke etj :D
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

Ylli, ti e ke perkrahjen tone pa rezerve. Turp eshte me vjedh. Ne fakt as me vjedh nuk eshte turp. Tur eshte me t'kap tu vjedh :D

Mire e ke edhe ti, por edhe une nuk e kam gabim a!
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

Ose cokollate :p

Une jam dashamires (ne vend se fans) i akulloreve...nukzgjedh me vanilje apo me cokolate...me rendesi te jene te embla (per vithet e kisha fjalen Zana)
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

Une jam dashamires (ne vend se fans) i akulloreve...nukzgjedh me vanilje apo me cokolate...me rendesi te jene te embla (per vithet e kisha fjalen Zana)

Qysh te duken kane edhe shijen , rri pa merak Ylli :p
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

Qysh te duken kane edhe shijen , rri pa merak Ylli :p

Ne fakt jam ne merak Zana, sepse ka shume qe kane shijen e njejte me mua!:kiss:
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

Ne fakt jam ne merak Zana, sepse ka shume qe kane shijen e njejte me mua!:kiss:

Merri ere k'saj Ruses nje here , dhe na thuaj c'fare ere i vjen ?:pasion: :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

Mire qe nuk hyn moshat e gjysherve tane me i pa keto foto.
Se per shembull per kete foton do kishin thene;
Firdan gabelic...hahahahaha

190118334-8151d3ec-4b27-4f39-9b4a-93920232c473-1024x576.jpg
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

Merri ere k'saj Ruses nje here , dhe na thuaj c'fare ere i vjen ?:pasion: :p

Ta them une dhe pa i marre ere! Eshte era wodka!
 
Top