Modelja poston foto pa ‘make up’, humbet mijëra ndjekës në Instagram

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Modelja poston foto pa ‘make up’, humbet mijëra ndjekës në Instagram


modelja1.png


Stina Sanders mori një rrezik të madh përsipër. Ajo vendosi të postojë foto të ndershme të saj, pa make up dhe pa efekte në faqen e saj të Instagramit.

Stina-2.jpg.jpg


Modelja, u bë pjesë e një eksperimenti social dhe për një javë postoi foto reale. Pas kësaj vuri re se fansat u larguan.

Modelja dhe blogerja e famshme ka pozuar për marka të njohura si “Nike” dhe “Loreal”. Sanders postoi foto me flokë të palarë, me thonj jo perfekt, pa tualet dhe kjo ka habitur ndjekësit e saj, të cilët vendosën ta braktisnin.

modelja-3.jpg


g-Shqip

PS: ma thirrni pak Averin ktej,qe na meson keq tek tema tjeter ,te mos bejme grim :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
S/M
Titulli: Modelja poston foto pa ‘make up’, humbet mijëra ndjekës në Instagram

Kjo s'paska nevoje per make-up se qeka yll kshu e lindur.
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Modelja poston foto pa ‘make up’, humbet mijëra ndjekës në Instagram

PS: ma thirrni pak Averin ktej,qe na meson keq tek tema tjeter ,te mos bejme grim :p

Lol Nev. :D

Mund t'a perdor postimin e Legas per pergjigje?

Kjo s'paska nevoje per make-up se qeka yll kshu e lindur.

Yep.

Edhe pse ka bere pak mimike (foto 1) dhe e ka fotografu veten nga kende palidhje (foto 2)... prap se prap duket e bukur.
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Titulli: Modelja poston foto pa ‘make up’, humbet mijëra ndjekës në Instagram

Shume e bukur, pastaj shendrrohen si barbie kukulla, sa e urrej ate sherkun ne fytyr.. talleshim, na mungonte buka, se kishin shoqet pashtet, edhe ate ne fytyr...aq shume qe vendosnin, sikur me arget i ke ly..
Kjo ska nevoj per make up, por njerezit te bejn me komplekse....
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Titulli: Modelja poston foto pa ‘make up’, humbet mijëra ndjekës në Instagram

Epo kur ankohen dhe per kte lol Po kjo qenka yll vet spaska nevoj per tualet apo jan mesuar me ato qe ne vend te estetikes perodirn bojaxhiun per tu patinuar e lyer lol lol

Por ska nevoj per tualet pa te dal nje her kjo pa brek dhe shiko ti jo i kthehn po i ven dhe dopjo ndjeksit ksaj lol
 
Top