Mireseerdhet LAB TE POSHTER

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Flm Madmax qe hape kete grup, te bashkojme keta pak vlonjat qe jan ne forum.
Po si shume te urte jeni...
Ju pershendes
Zizi
 
si ja ke vene emrin vetes tani moj???

ZIZI hahahahhaha

ZINZA ku je ti ?
 
sigurishte qe ne vlonjatet shquhemi per urtesi, flm qe e permende..
 
un nga lagja nje maji , per te tjeret as ja kame idene fare
 
@ hard, po zizi, ja kam vene emrin vetes... pse kishe ndonje gje per te komentuar?

per ju te tj...shume te urte jeni...ku keni pare ju lab te rine urte?
 
Ne fakt ska lab te urt mi ZiZi!:D
 
Uaaaa po mi kush tha qe sje e urt ti se e rregulloj unaa ..LOL..
 
iiiiii paska plas sherri ketej
oooou po ca beni ore
e nxorret koken e vlonjatit dhe juve :p
 
mireserdhe mes nesh orseola...ty te bie roli per laben me te vogel te forumit:)
 
kaq e vogel mo....ja hyra dhe une nje here ketej se si shume mungesa kam bere.....ore se mos nxjerr ndonje librin e mungesave se na mori lumi ....xaxa kiss gjithe rraces se labeve
 
une si burr vlonjat qe jam them ti veme nje munges ksaj cat-woman sepse eshte e njojtur qe ne vlonjatet nuk jemi si ca e ca qe i falim grate kaq kollaj
 
ej mblidhni nai 50 lekeshe te blejme zzinnes ndonje gje per ditlindje :D
 
:lexim: nuk shkruan me njeri eh
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Kur flet shpirti.

  Votat: 4 28.6%
 • 2-Buzëqeshje Maskuar.

  Votat: 7 50.0%
 • 3-Jam femër.

  Votat: 2 14.3%
 • 4-Je ti Nënë.

  Votat: 0 0.0%
 • 5-Ne duart e kohes.

  Votat: 1 7.1%
Back
Top