Milanistet

I_Shemtut

Katunar Kinez
♦ PRAG DERBI MILAN-INTER

? "Kam njohur dikur një tifoz të Interit. E kisha shok dhe kishte një qen interist... Sa herë që barazonte Interi, qeni lehte, ndërsa kur humbiste futej poshtë krevatit dhe nuk mund ta nxirrje prej aty. Kur unë e pyesja se çfarë bënte qeni kur fitonte Interi, ky miku më thoshte: nuk e di, 15 vjet kam që e kam qenin!"

? Silvio Berlusconi
(ish-presidenti i Milanit)

Lol lol sa I madh esht ky lol
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Hahaahahaahaa
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Mi rrujti milani 20.000 leke mbreme
:(
Screenshot_20190922-083345_Chrome.jpg
0.0 lek tani :( :(
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Vini ate dreken, sipas mundesive :p
Mos e rruj tocin
Ate dreken ku ta dush......
Mos me ngaterron me noi tjeter nga ana tjeter
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Eshte ne Fier nje lokal ku pergatisnin ushqime deti te mira.. Ja ta pyesim @TheDevil :p
Ca lesh fieri re
E te coj ne det..... e hame noi.....
Po mos me kerkon mish viçi aty
Ose derr deti
 
Eshte ne Fier nje lokal ku pergatisnin ushqime deti te mira.. Ja ta pyesim @TheDevil :p

@MrCool po ku di dhe merr vesh @Vinjol nga lokalet vlla.. esht nje Lokal ne tr ose ne fier ku ka vetem gjeta deti te egrra.. ose kermidh :D Mendjen te kesh ti vlla se Restorantin ma ler mua.. :D qe di te ha dhe tme thuash 1 dit para qe te porosis gjera qe te lemerisesh :D
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Perfundimisht me ate futboll gjynah qe jeni ne serine A...
Hajd mos u merzisni se dite me te mira do vijne per ju..?????
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
@MrCool po ku di dhe merr vesh @Vinjol nga lokalet vlla.. esht nje Lokal ne tr ose ne fier ku ka vetem gjeta deti te egrra.. ose kermidh :D Mendjen te kesh ti vlla se Restorantin ma ler mua.. :D qe di te ha dhe tme thuash 1 dit para qe te porosis gjera qe te lemerisesh :D
LEMERISESH........

Hahaahaaha ça thua ti re laluc megjithnend eeeeee po qy kshu re amani re amania..... ore paske qene laço ti.

????????????
 
LEMERISESH........

Hahaahaaha ça thua ti re laluc megjithnend eeeeee po qy kshu re amani re amania..... ore paske qene laço ti.

????????????

a ti ke shkarje mi tre ne kup te gjurit majt.. po ti der tek peçi ke shkuar a derziu ti..
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
a ti ke shkarje mi tre ne kup te gjurit majt.. po ti der tek peçi ke shkuar a derziu ti..
Ore ca ti bejme kur u ndane kto na rane
Pse donja une re laçooooP.s jo dajes arat o te keqen :)
Msoi me ate cunin e bedries
Ta kam lshu dhe ate cunin e fadilit :)
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Qeros eshte djal i mire ai :)
 
Top